3 بهمن 1389 9:23:32
با حضور وزير دادگستري؛
مزار شهداي آستارا گلباران شد
با حضور وزير دادگستري، مسئولان و اقشار مختلف مردم، مزار شهداي هشت سال دفاع مقدس و انقلاب اسلامي شهرستان مرزنشين آستارا گلباران شد.
سيدمرتضي بختياري شامگاه شنبه پس از ورود به اين شهرستان با حضور در گلزار شهدا و نثار شاخه‌هاي گل به مزار شهيدان و قرائت فاتحه، با شهدا تجديد ميثاق و نسبت به اين عزيزان اداي احترام كرد.
در اين آيين كه با حضور مسئولان محلي، خانواده معظم شهدا و ايثارگران در يك فضاي معنوي برگزار شد، حاضران با غبارروبي و گلباران مزار شهدا ياد و خاطره دلاورمردي‌ها، رشادت‌ها و جانفشاني‌هاي آنها را گرامي داشتند.
وزير دادگستري در اين مراسم با تاكيد بر ادامه راه و حراست از خون شهيدان اظهار داشت: در حال حاضر فضايي فراهم شده كه هر يك از ما بايد به تاسي از شهدا و امام شهدا در راستاي رسيدن به عزت واقعي ملت ايران خادماني دلسوز و جان‌نثار باشيم.
بختياري با بيان اينكه نبايد ارزش‌ها و اعتقادهاي خود كه به واسطه خون شهدا به دست آورديم را به سادگي كنار بگذاريم، بيان داشت: امروز آنهايي كه با اين ملت دشمني كردند شرمنده هستند زيرا فرزندان غيور و انقلابي ايران مسيرهاي رشد و ترقي را در تمام عرصه‌ها روزبه‌روز طي مي‌كنند.
وي شهدا و ايثارگران را سرمايه‌هاي معنوي جامعه دانست و تصريح كرد: شهدا، رزمندگان و جانبازان اسناد افتخار ايران اسلامي هستند.
وزير دادگستري با تاكيد براينكه جمهوري اسلامي ايران به بركت خون شهدا در اوج اقتدار است، خاطرنشان كرد: شهدا حق بزرگي بر تمام افراد جامعه دارند.
 
 
Powered by Tetis PORTAL