مدیرکل دفتر همکاری های بین المللی وزارت دادگستری خبر داد:انتقال 7 زندانی ایرانی از افغانستان به کشور

مدیرکل دفتر همکاری های بین المللی وزارت دادگستری از انتقال هفت زندانی ایرانی محبوس در زندان های افغانستان به کشورمان خبر داد.
1396/2/6 14:44:42

معاون حقوقی و پارلمانی وزیر دادگستری در گفت‌وگو با میزان مطرح کرد:آخرین وضعیت اجرای آزمایشی قانون ثبت اختراعات

میرکوهی با اشاره به اجرای آزمایشی قانون ثبت اختراعات، طرح‎های صنعتی و علائم تجاری گفت: با توجه به اینکه این قانون آزمایشی یک بار هم تمدید شده است، برای دائمی شدن باید در اولویت قرار گیرد.
1396/2/6 11:43:49

دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک تاکید کرد:نگاه حق‌مدارانه به کودکان در کنار نگاه عاطفی و حمایتی

دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک با اشاره به این‌که در کنار نگاه عاطفی و حمایتی، دولت و حاکمیت باید نسبت به کودکان نگاه حق‌مدارانه داشته باشد، اظهار کرد: بندبند کنوانسیون حمایت از حقوق کودکان می‌گوید که دولت‌ها باید از حقوق آن‌ها حمایت کرده و آن‌را تضمین کنند.
1396/2/4 14:41:25

معاون وزیر دادگستری در اجلاس مجمع انجمن های علمی پزشکی:اجرای تصویب نامه حقوق شهروندی موجب رضایتمندی مردم می شود

معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری گفت: اجرای تصویب نامه حقوق شهروندی در نظام اداری موجب رضایتمندی بیشتر مردم خواهد شد.
1396/2/2 13:29:54

وزیر دادگستری:اهتمام به حقوق کودک دفاع از سرمایه کشور است/ملت به کسی اجازه نمی دهد با اسم نامزد شدن کشور و ملت ایران را تضعیف یا تحقیر کند

وزیر دادگستری گفت: اهتمام به حقوق کودک یعنی دفاع از سرمایه کشور که اصلی ترین مساله آن سرمایه انسانی است و اگر همه واحدها برای امروز جامعه فکر می کنند، حوزه کودک برای امروز و هم آینده کشور برنامه ریزی و فکر می کند.
1396/1/29 14:10:36

Powered by Tetis PORTAL