سایر عناوین
27 شهريور 1396 12:35:14
دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک:
وضعیت مددجویان در کانون اصلاح و تربیت چهارمحال و بختیاری مطلوب است

مظفر الوندی دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک در بازدید از زندان های استان چهارمحال و بختیاری گفت: خوشبختانه وضعیت بسیار مطلوبی برای اصلاح و تربیت مددجویان در کانون اصلاح و تربیت استان چهارمحال و بختیاری فراهم شده است.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری به نقل از پایگاه اطلاع رسانی زندانهای چهارمحال و بختیاری؛ مظفر الوندی، دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک وزارت دادگستری به همراه توفیقیان مدیرکل زندانهای استان، از محل اقامت و نگهداری مددجویان کانون اصلاح و تربیت استان بازدید و وضعیت مددجویان را مطلوب ارزیابی کرد.
دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک در این بازدید با بیان اینکه توجه به رفع آسیب‌های اجتماعی مددجویان کانون ها یکی از مهمترین اولویت‌ها بوده که همواره مورد توجه سازمان زندانها قرار گرفته، از اقدامات و فعالیتهای مطلوب مدیرکل زندانهای استان و مجموعه پرسنل کانون اصلاح و تربیت چهارمحال و بختیاری به دلیل ارائه خدمات اصلاحی مناسب برای مددجویان قدردانی کرد.
وی افزود: فضای زیبای کانون اصلاح و تربیت چهارمحال و بختیاری و برنامه های اجراء شده بیشترین نقش را در اصلاح و تربیت مددجویان می تواند ایفا کند.
الوندی تصریح کرد: سختی کار در زندانها و کانون اصلاح و تربیت بر کسی پوشیده نیست و افزود: اگر بخواهیم حقوق کودکان را رعایت کنیم باید اینگونه بپنداریم که کودکانی که در کانون هستند فرزندان ما هستند و وظیفه داریم سطح نشاط و شادابی را در این مراکز بالا ببریم و به کار در کانون به عنوان یک فرصت نگاه کنیم و با تدبیر باعث کاهش جرم در جامعه شویم.
در این دیدار سید عبدالرحمن توفیقیان مدیر کل زندانهای چهارمحال و بختیاری ضمن خیر مقدم به هیئت بازدید کننده به ارائه گزارشی از روند اقدامات و فعالیت های انجام گرفته در حوزه های فرهنگی و تربیتی و آموزشی پرداخت و افزود: مدیریت و کارکنان پرسنل کانون اصلاح و تربیت استان تمام اهتمام خود را بکارگرفته اند که برنامه های سازمانی بصورت کامل اجراء و شاهد کاهش بازگشت مجدد مددجویان باشیم.
گفتنی است در این بازدید معاون سلامت، اصلاح و تربیت، مسئول روابط عمومی اداره کل زندانهای استان، مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان شهرکرد، رئیس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی و رئیس کانون اصلاح و تربیت نیز حضور داشتند.

نسخه قابل چاپ
سایر عناوین


Powered by Tetis PORTAL