سایر عناوین
10 آذر 1398 11:46:47
بازدید دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک از کانون اصلاح و تربیت اراک

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، محمود عباسی، دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک و معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری که در پی سفرهای استانی خود به استان مرکزی سفر کرده است با هیأت همراه از کانون اصلاح و تربیت استان مرکزی بازدید و با مددجویان کانون به گفتگو پرداخت و مشکلات آنان را از نزدیک بررسی کرد.
وی از بخش های مختلف کانون اصلاح و تربیت بازدید و برنامه های آموزشی، معنوی، مذهبی و حرفه آموزی کانون را بسیار مهم ارزیابی کرد.
در این بازدید که مدیرکل بانوان و خانواده استانداری و معاون وی، نماینده دادگستری کل استان، روحانی زندان، مدیرکل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان، علیانسب، کارشناس دبیرخانه مرجع و مدیران و مربیان و کارکنان کانون حضور داشتند، دبیر مرجع به استماع گزارش مدیرکل زندان ها و مدیرکانون پرداخت و برنامه های مذهبی و آموزشی و حرفه آموزی کانون را بسیار مفید و مؤثر و زیر ساخت های کانون اصلاح و تربیت استان مرکزی را کاملاً استاندارد توصیف کرد.
وی در حضور مدیران استانی خواستار ارتباط وثیق بین کانون اصلاح و تربیت و جامعه شد و تأکید کرد: چنانچه
برنامه هایی برای دوران پس از خروج مددجویان اصلاح و تربیت نداشته باشیم نتیجه عملی آن بازگشت آنان به جامعه و توام با مشکلات قبلی است که در این صورت سرمایه های ملی را به هدر داده ایم.
در پایان این بازدید از تلاش های پیگیر و صادقانه مدیران و کارکنان کانون اصلاح و تربیت تقدیر و تشکر کرد.

نسخه قابل چاپ
سایر عناوین


Powered by Tetis PORTAL