سایر عناوین
4 دي 1398 10:40:42
افتتاح کلینیک حقوق کودک در اهواز

کلینیک حقوق کودک در اهواز با حضور محمود عباسی رئیس انجمن علمی حقوق کودک ایران و با حضور دلاور بزرگ نیا، مدیرکل دفتر حقوق بشر، عبدالزهرا سنواتی رئیس شورای اسلامی شهر اهواز، محمد هادی قنوات دبیر شورای شهر، خانم فرانک موسوی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان، امینی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری اهواز، ارشادی شهردار منطقه هفت و جمعی از مدیران شهرداری و شهروندان اهوازی برگزار شد.
در این راستا تفاهم نامه ای فی ما بین معاونت حقوق بشر وزارت دادگستری شهرداری و شورای اسلامی شهر اهواز به امضا رسید و اولین کلینیک حقوق کودک در سرای محله کوی رمضان اهواز افتتاح گردید.
در این کلینیک ها آموزش های رایگان حقوق اولیه کودک و نوجوان و مشاوره و معاضدت حقوقی به شهروندان با حمایت کانون وکلای دادگستری خوزستان که وکیل های پایه یکم خود را به همکاری دعوت نموده است صورت می گیرد.
همچنین برای ارتقای سطح آگاهی عمومی شهروندان اهوازی ،کلینیک های دیگری در سرای محله های اهواز و مناطق برای رفاه عموم مردم در فرصت های آتی افتتاح می گردد.
در این مراسم محمد هادی قنوات توسط عباسی رئیس انجمن علمی حقوق کودک ایران و معاون وزیر دادگستری، به عنوان رئیس دفتر نمایندگی انجمن علمی حقوق کودک در استان خوزستان و رییس کلینیک مرکزی حقوق کودک در استان خوزستان منصوب شد.

نسخه قابل چاپ
سایر عناوین


Powered by Tetis PORTAL