سایر عناوین
5 مرداد 1398 12:42:3
بازدید دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک از مرکز ساماندهی کودکان یاسر

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، با توجه به اجرای طرح ساماندهی کودکان کار و خیابان در یکماه گذشته که با موافقت ها و مخالفت های جمعی از سازمان های مردم نهاد فعال حوزه کودک همراه بوده است، دکتر محمود عباسی دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک و هیأت همراه از مرکز ساماندهی کودکان کار و خیابان یاسر واقع در یکی از مناطق جنوبی تهران بازدید و با کودکان و نوجوانان حاضر در این مرکز به گفتگو پرداخت. در این بازدید که دکتر فرید معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی، سرپرست دادسرای اطفال و نوجوانان تهران و جمعی از مدیران بهزیستی و فرمانداری تهران و مسئولان مرکز ساماندهی کودکان یاسر حضور داشتند گزارش جامعی از برنامه ها و اقدامات سازمان بهزیستی و مدیران اجرایی استان تهران در خصوص طرح ساماندهی کودکان و نوجوانان ارائه شد.
دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک در این بازدید با تنی چند از کودکان به گفتگو پرداخت و از بخش های مختلف مرکز بازدید به عمل آورد.
وی در پایان اعلام کرد به زودی جلسه مشترکی با مسئولان سازمان بهزیستی، وزارت رفاه و تأمین اجتماعی، وزارت کشور و سمن های فعال در زمینه حقوق کودک در وزارت دادگستری برگزار خواهد شد.

نسخه قابل چاپ
سایر عناوین


Powered by Tetis PORTAL