سایر عناوین
20 دي 1394 10:33:23
در مقر سازمان ملل صورت می پذیرد:
دفاع از گزارش ادواری حقوق کودک جمهوری اسلامی ایران
هیات جمهوری اسلامی ایران به مدت دو روز در مقر سازمان ملل از گزارش ادواری جمهوری اسلامی ایران دفاع و دستاوردهای حقوق کودک در کشور را ارایه می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت دادگستری، هیات اعزامی جمهوری اسلامی ایران که به منظور شرکت در اجلاس دفاع از گزارش ادواری حقوق کودک، عازم سوییس شده بود، صبح امروز وارد ژنو شد.
هیات اعزامی مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک وزارت دادگستری، متشکل از نمایندگان تعدادی از وزارتخانه ها و دستگاه های عضو شورای هماهنگی این مرجع، در بدو ورود به ژنو مورد استقبال مسئولین دفتر نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در این شهر قرار گرفت.
این هیات که سرپرستی آن را محمود عباسی، معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری بر عهده دارد، در نشستی با نذیری اصل، مسئول نمایندگی ایران، آخرین هماهنگی ها را جهت حضور موثر در کمیته حقوق کودک به انجام رساندند.
گفتنی است هیات جمهوری اسلامی ایران به مدت دو روز در مقر سازمان ملل از گزارش ادواری جمهوری اسلامی ایران دفاع و دستاوردهای حقوق کودک در کشور را ارایه نموده و در ادامه نیز در نشستهایی چند جانبه با نمایندگان سایر کشورها رایزنی می کند.
بر اساس این گزارش مظفرالوندی، دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک و عضو این هیات، در گفتگو با خبرنگاران گفت: در جلسه عصر روز دوشنبه و صبح سه شنبه اعضای هیات جمهوری اسلامی ایران با حضور 9 تن از اعضای کنوانسیون بین المللی حقوق کودک سازمان ملل، فعالیتهای کشور در زمینه کودکان و نوجوانان ارایه می شود.

نسخه قابل چاپ
سایر عناوین


Powered by Tetis PORTAL