6 دي 1396 22:35:52
وزیر دادگستری در دیدار با کارکنان تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه؛
کارکنان سازمان تعزیرات حکومتی امین مردم و نظام هستند
سید علیرضا آوایی وزیر دادگستری، با کارکنان تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، سید علیرضا آوایی وزیر دادگستری، در دیدار با کارکنان تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده، به کار سخت و حساس تعزیرات حکومتی اشاره کرد و گفت: کار در تعزیرات حکومتی همانند تیغ دو لبه است چراکه احقاق خواسته عمومی و حق الناس اگر با یک ریال جریمه غیر واقعی همراه باشد؛ دنیا و آخرت را تباه خواهدکرد.
وی از جایگاه شغلی این کارکنان در جامعه به عنوان جایگاهی حساس یاد کرد و گفت: نباید تکرار در کارها موجب سستی در کار شود و هر پرونده بایستی به شکل صحیح و توضیحات کامل بررسی گردد.
آوایی در ادامه کارکنان تعزیرات حکومتی را به عنوان امین مردم و نظام معرفی کرد و اظهار داشت: با اختیاراتی که در اختیار شما گذاشته شده است از جایگاه خود بهره گرفته و با توسل به خداوند در تصمیم گیری ها به یک اقناع وجدانی برسید.
وی افزود: در حال حاضر تحولات خوبی در سازمان تعزیرات حکومتی با مدیریت شبانه روزی آقای انصاری به عنوان یک مدیر دلسوز، مجرب که با تمام توان، با شناخت، آگاه و مطلع به کار، پیگیر مسائل و مشکلات سازمانی از جمله بحث پیگیری استقرار شعب تجدید نظر در بعضی از استان ها، برنامه ریزی در خصوص حل و فصل مشکلات ساختاری و کارکنان در دست اقدام است.
مهندس بازوند استاندار کرمانشاه نیز در این دیدار از عملکرد تعزیرات حکومتی و کنترل بازار در حادثه زلزله تقدیر و تشکر کرد و گفت: خواسته ای از تعزیرات دارم و آن اینکه در شرایط فوق العاده، شایعاتی در رابطه با گرانی کالا و خدمات خصوصا بنزین وجود دارد که باعث به وجود آوردن التهاب در بازار می شود و لذا تعزیرات حکومتی بایستی به این شایعات توجه نداشته باشد و کنترل و نظارت کامل خود را انجام دهد و با متخلفان اقتصادی و سوء استفاده کنندگان برخورد قانونی کند.
وی در خصوص ساختمان اداری تعزیرات حکومتی گفت: برای حل این مشکل در جلسات آتی اقدام می کنیم.


Powered by Tetis PORTAL