21 ارديبهشت 1395 14:41:0
سفر استانی کرمان/
وزیر دادگستری در گلزار شهدای سیرجان: ضریب امنیت در کشور جزو بالاترین نرخ‌های دنیا است
وزیر دادگستری گفت: ضریب امنیت در سطح کشور جزو نرخ‌های بالای دنیا است به ویژه که در بحرانی‌ترین منطقه دنیا از جهت ناامنی و فعالیت‌های تروریستی و کشمکش‌ها و جنگ‌های داخلی در کشورهای منطقه هستیم.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری، ظهر امروز در بدو ورود به شهرستان سیرجان، مورد استقبال مقامات کشوری و لشکری و نیز مردم قرار گرفته و سپس با حضور در گلزار شهدا، به مقام شامخ شهدای این شهرستان ادای احترام کرد.
وزیر دادگستری همچنین در جمع خبرنگاران محلی از تامین امنیت به طور کامل، در جنوب‌شرق کشور خبر داد.
وی در این خصوص بیان داشت: حوادث ضد امنیتی در استان کرمان به پایین‌ترین سطح رسیده و گزارش‌های ناامنی را کمتر می‌شنویم و امیدواریم که این وضعیت ادامه پیدا کند.
پورمحمدی با بیان اینکه امیدواریم بحث ناامنی در کشور مطرح نباشد، بیان کرد: در استان کرمان وضعیت کنونی امنیت مثبت است و مشکل ناامنی نداریم.
وزیر دادگستری افزود: ضریب امنیت در سطح کشور جزو نرخ‌های بالای دنیا است به ویژه که در بحرانی‌ترین منطقه دنیا از جهت ناامنی و فعالیت‌های تروریستی و کشمکش‌ها و جنگ‌های داخلی در کشورهای منطقه هستیم.
وی خاطرنشان کرد: این امنیت به برکت خون شهدا و فعالیت‌های شبانه‌روزی حافظان این سرزمین، اعم از نیروهای مسلح و نیروهای انتظامی و امنیتی است.


Powered by Tetis PORTAL