2 شهريور 1396 11:52:46
در نخستین روز هفته دولت:
34 طرح عمرانی سرخه با حضور وزیر دادگستری به بهره برداری رسید
در نخستین روز گرامیداشت هفته دولت 34 طرح آموزشی و عمرانی شهرستان سرخه با صرف بیش از 13 میلیارد تومان اعتبار به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، سید علیرضا آوایی وزیر دادگستری، امروز به طور رسمی چهار طرح از مجموع طرح های یاد شده شامل ساختمان اداری و امدادی جمعیت هلال احمر، مدرسه خیرساز رضایی نژاد، طرح آب شیرین کن و مرکز سیار فرهنگی کانون پرورش کودک و نوجوانان را افتتاح کرد.
وی در آیین افتاح این طرح ها تصریح کرد: طرح آب شیرین کن سرخه در هفته دولت سال 95 با حضور استاندار سمنان کلنگ زنی شد و با تلاش شرکت وآب و فاضلاب شهری استان پیش از زمان مشخص شده به بهره برداری رسید.
علی محمد مویدی زاده فرماندار سرخه نیز در حاشیه آیین بهره برداری این طرح ها اظهار داشت: در این روز همچنین عملیات ساخت 2 طرح که مهم ترین آن ساختمان شبکه بهداشت و درمان سرخه است، آغاز شد.
وی افزود: بیشترین طرح های افتتاح شده متعلق به شهرداری سرخه است که برای آن بیش از چهار میلیارد و 900 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.
فرماندار سرخه ادامه داد: شرکت توزیع برق با 12 طرح، هلال احمر با یک طرح،حمل و نقل و پایانه ها با یک طرح،بهزیستی یک طرح،شرکت شهرک های صنعتی 2 طرح،آب وفاضلاب شهری با یک طرح، منابع طبیعی با 2 طرح، شرکت گاز با یک طرح، کانون پرورش فکری با یک طرح، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با 2طرح، شهرداری با هفت طرح و نوسازی و تجهیز و توسعه مدارس با یک طرح است که امروز به بهره برداری رسید.
مویدی زاده همچنین تصریح کرد: 2 طرح تسهیلاتی در این هفته به بهره برداری خواهد رسید که میزان اعتبار هزینه شده آن 21 میلیارد ریال است که با افتتاح آن برای 19 نفر اشتغال ایجاد شد.
وی بیان داشت: میزان اعتبار طرح های افتتاح شده در سال 95 به میزان 135 میلیارد و 485 میلیون ریال بوده است.
کلنگ زنی ساختمان شورای حل اختلاف سرخه نیز از دیگر برنامه های وزیر دادگستری در سفر به این استان بود.
شهرستان تازه تاسیس سرخه بیش از 15 هزار نفر جمعیت دارد.
486 طرح عمرانی، اقتصادی و تسهیلاتی با اعتبار 303 میلیارد تومان با ایجاد 754 شغل در هفته دولت 96 در این استان افتتاح می‌شود.
در سال 95 در استان سمنان 432 طرح با هشت هزار 680 میلیارد ریال اعتباربه بهره برداری رسید.
دوم تا هشتم شهریور، به مناسبت بزرگداشت سالروز شهادت رجایی و باهنر، هفته دولت نامگذاری شده است.


Powered by Tetis PORTAL