5 شهريور 1398 14:30:34
سفر وزیر دادگستری به اردبیل/
آوائی از دو طرح صنعتی در اردبیل بازدید کرد

وزیر دادگستری در سفر به استان اردبیل از دو طرح بزرگ صنعتی این استان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، سید علیرضا آوائی وزیر ادگستری که به مناسبت هفته دولت به استان اردبیل سفر کرده است، در پایان برنامه های سفر خود به این استان از دو طرح صنعتی بزرگ بازدید کرد.
آوائی به همراه استاندار و جمعی دیگر از مقامات استان اردبیل، در بازدید از کارخانه های آرتا ویل تایر و آرتا پلاست، از نزدیک در جریان نحوه تولید و مشکلات تولید کنندگان و فعالان اقتصادی استان قرار گرفت.
وی در این بازدید اظهار داشت: خوشبختانه علی رغم تحریم های اقتصادی، سرمایه گذاران در حوزه صنعت استان بدون توقف و با اتکاء به توانمندیهای داخلی مشغول به تولید هستند.
وزیر دادگستری گفت: فضای همکاری و هماهنگی موجود بین دستگاههای اجرایی استان و مجموعه قضایی باعث شده تا فضای امن روانی برای سرمایه گذاری در استان ایجاد شود و اجرای فاز دوم کارخانه آرتا ویل تایر و پتروشیمی آرتا انرژی نیز نتیجه همین امنیت روانی است.
وی همچنین مبارزه با قاچاق کالا در حمایت از بخش تولید داخلی را امری بسیار ضروری دانست و گفت: هر کالایی که بدون حساب و کتاب وارد بازار شود باعث لطمه خوردن به بخش تولید و اشتغال کشور می شود به همین دلیل تمامی نهادهای مربوطه موظف به جلوگیری از ورود کالاهای قاچاق به کشور هستند.


Powered by Tetis PORTAL