21 بهمن 1395 13:35:32
سفر وزیر دادگستری به استان فارس/6
وزیر دادگستری در آیین افتتاح 70 پروژ عمرانی شیراز: دولت با جدیت به دنبال اجرای قانون است

وزیر دادگستری گفت: دولت متعهد است از سلامت انتخابات با تمام قدرت دفاع کرده و بستر را برای مشارکت هرچه بیشتر مردم فراهم کند و بدانید که اجرای قانون، حرف جدی و ملاک دولت است.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، حجت الاسلام و المسلمین مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری، صبج امروز پنجشنبه، در حضور شهردار و اعضای شورای شهر شیراز، با بیان اینکه در آستانه 22بهمن هستیم، این ایام را به مردم استان فارس تبریک گفت.
وی پیشرفتهای حاصل شده در شرایط سخت تحریم را به واسطه همت والای مردم و مسئولین دانست و اظهار داشت: شیراز علیرغم مشکلات موجود از جمله افزایش جمعیت، دارای پیشرفت قابل قبولی بوده است و این به برکت وحدت، اخلاص، برنامه ریزی و مدیریت صحیح است.
وزیر دادگستری تصریح کرد: وظیفه دولت است که با همت خود مردم، درآمد سرانه آنها را بالا برده و ایجاد اشتغال نماید و در این راستا باید روی ظرفیت ها و استعداد های موجود سرمایه گذاری صورت گیرد.
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: رقابت در عرصه خدمت رسانی، کمک شایانی به رشد و توسعه کشور می کند و به حمد خدا، فضای سیاسی کشور، فضای پرنشاطی است و دولت نیز متعهد است از سلامت انتخابات با تمام قدرت دفاع کرده و تلاش کند بستر را برای مشارکت هرچه بیشتر مردم فراهم کند و اجرای قانون حرف جدی و ملاک دولت است.
وزیر دادگستری و هیات همراه در پایان این جلسه، در آیین افتتاح 70 پروژه عمرانی فرهنگی، ورزشی و خدماتی شیراز که با اعتبار بیش از 170 میلیارد تومانی به انجام رسیده است، حضور یافتند.
حضور در شورای اداری شهرستان مرودشت و سخنرانی در جمع راهپیمایان 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در شهر شیراز، از دیگر برنامه های پورمحمدی در روزهای پنجشنبه و جمعه است.


Powered by Tetis PORTAL