5 شهريور 1395 22:29:47
سفر معاون وزیر دادگستری به همدان:
غبار روبی گلزار شهدا/ افتتاح شبکه آبرسانی آرتیمان/ شورای اداری تویسرکان
معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری که به نمایندگی از وی به شهرستانهای نهاوند و تویسرکان سفر کرده بود، با حضور در گلزار شهدای این شهرستانها، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

* غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای تویسرکان با حضور معاون حقوق بشر و امور بین الملل دادگستری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تویسرکان، غبارروبی و عطر افشانی گلزار مطهر شهدای شهرستان تویسرکان با حضور دکتر محمود عباسی معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری، فرماندار، امام جمعه و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی در محل گلزار مطهر شهدا برگزار شد.

* افتتاح شبکه آبرسانی آرتیمان با حضور معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تویسرکان، به مناسبت هفته دولت افتتاح بازسازی و اصلاح شبکه داخلی آبرسانی روستای آرتیمان با حضورمعاون حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری، فرماندار، امام جمعه و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی انجام شد.
این طرح با اعتباری بالغ بر 951 میلیون تومان از محل اعتبارات ملی به طول 12 کیلومتر و پوشش 400 انشعاب روستایی انجام شده است.

* تشکیل شورای اداری شهرستان تویسرکان با حضور معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، محمود عباسی، معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری که از طرف دولت برای افتتاح چند طرح عمرانی، دیدار با مردم و نخبگان شهرستان تویسرکان و شرکت در شورای اداری به شهرستان تویسرکان سفر کرده بود پس از زیارت قبور شهدا و شرکت در مراسم عطرافشانی و غباروبی مزار شهدا با شرکت در شورای اداری شهرستان تویسرکان که با حضور فرماندار، امام جمعه، رؤسای ادارات، اعضای شورای شهر و شهردار و نخبگان شهرستان تویسرکان برگزار شد با گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت به تشریح دستاوردهای ملی و بین المللی دولت تدبیر و امید در سه سال گذشته پرداخت.
وی کاهش نرخ تورم از 45 درصد در سال 1392 به 8/8% در سال 95 و رشد اقتصادی 4/4% در سه ماهه اول سال 1395 را نشانه اهتمام جدی دولت در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی دانست وی به آثار و پیامدهای ارزشمند مذاکرات 1+5 و سند برجام پرداخت و تأکید کرد: برجام موجب خروج کشور از ذیل فصل هفتم منشور ملل متحد شد و دیوار تحریم ها را فرو ریخت و در حقیقت باید گفت کشور را که در آستانه جنگ بود به سوی صلح و آرامش و امنیت سوق داد و امروزه به جرأت می توان ادعا کرد که دولتمردان ما نشان دادند که با گفتگو و مذاکره می توان بر حادترین بحران ها در عرصه بین المللی فائق آمد و استکبار جهانی را از یکجانبه گرایی مأیوس کرد.

*با حضور معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری صورت گرفت:
شرکت در مراسم غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای نهاوند


به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری مراسم غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای شهرستان نهاوند با حضور محمود عباسی معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری، حمیدوند فرماندار، حجت الاسلام والمسلمین مقیسی امام جمعه، روسای ادارات، نیرو های نظامی و انتظامی عصر روز پنجشنبه در شهرستان نهاوند برگزار شد.

Powered by Tetis PORTAL