26 اسفند 1397 21:10:1
سفر وزیر دادگستری به استان بوشهر/
وزیردادگستری: عبور از شرایط سخت نیازمند همدلی و همکاری است

وزیر دادگستری گفت: همه عوامل و کارگزاران درکشور از بدنه نظام هستند و بدانیم که با همدلی می توانیم شرایط سخت را پشت سر بگذاریم.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، سید علیرضا آوائی وزیر دادگستری که روز یکشنبه به نمایندگی از رئیس جمهوری و هیات دولت در شورای اداری شهرستان دیر شرکت کرده بود افزود: همه عوامل و کارگزاران درکشور از بدنه نظام هستند و اگر یک بخش تخریب شود همه بخش ها تخریب خواهد شد و بدانیم که با همدلی و در کنار هم بودن می توانیم این شرایط سخت را پشت سر بگذاریم.
وی اضافه کرد: دشمن دربیشتر تبلیغاتش علیه نظام اسلامی به حرف های خودمان در داخل استناد می کند که باید مواظب باشیم.
وزیر دادگستری افزود: دولت به تنهایی قادر به اتمام پروژه های نیمه تمام و به زمین مانده نیست و باید مطالبات و خواسته های مردم اولویت بندی و نیاز واقعی مردم مورد رسیدگی قرار گیرد.
وی گفت: همه ما باید قدردان نعمت‌های خدادادی همچون نعمت زندگی در نظام اسلامی، نعمت خدمت به مردم و کشور و همچنین به دین باشیم چرا که کمترین سو برخورد مسئولان می‌تواند مسیر زندگی برخی افراد را تغییر دهد.
آوائی با بیان اینکه استان بوشهر مسیر توسعه خود را به خوبی آغاز کرده است افزود: با توجه به ظرفیت‌های موجود استان بوشهر تا وضعیت ایده آل فاصله‌های بسیار زیادی وجود دارد.
وی هدف از سفر رئیس جمهور به استان بوشهر را افتتاح طرح‌های مختلف با حجم اعتبارات بالا برشمرد و تصریح کرد: تمامی وعده‌هایی که دولت به مردم داده است از نظر اعتبارات در نظر گرفته شده محقق شده است.
همچنین فرماندار دیر در این جلسه اظهار داشت: توسعه این شهرستان شرایط مناسبی ندارد و نیازمند نگاه ویژه دولت است.
کریم علی حسنی افزود: 13 هزار هکتار اراضی مستعد پرورش میگو در کنار ساحل این شهرستان وجود دارد که به دلیل شرایط محیط زیست و پارس شمالی هیچ کارایی ندارد.
وی گفت: بیش از یک سال از افتتاح بیمارستان دیرمی گذرد اما هنوز در جذب نیروی متخصص و پزشک مشکل دارد و اسکله خورخان بردخون برای تکمیل به تامین اعتبار نیاز دارد.
امام جمعه دیر نیز گفت: با وجود تحریم های دشمن افتتاح فازهای پارس جنوبی افتخار بزرگی برای نیروی توانمند داخلی است.
حجت الاسلام سید علی حسینی افزود: از دولت انتظار داریم برای اشتغال جوانان در تاسیسات و شرکت های پارس جنوبی 50 درصد مصوبه دولت برای جذب نیروی بومی استان را رعایت کند.
شهرستان دیر در فاصله 200 کیلومتری جنوب استان بوشهر قراردارد.
حجت الاسلام دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری امروز یکشنبه در راس کاروان دولت تدبیر و امید برای دیدار مردمی، شرکت در نشست شورای اداری، افتتاح پروژه های چهار فاز پارس جنوبی، افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه های استان به صورت ویدئو کنفرانس و نشست با خبرنگاران به استان بوشهر سفر کرده است.


Powered by Tetis PORTAL