24 تير 1396 8:39:51
وزیر دادگستری:
اصلاحات در برخورد با تخلفات فقط با مشارکت مردم میسر است

وزیر دادگستری گفت: برای تدوین و اجرای برنامه‌های اصلاحی در رسیدگی به تخلفات نیازمند مشارکت مردم هستیم. این مهم فقط با افزایش درک و شناخت از مردم و خواست آنان در مناطق مختلف کشور حاصل می‌شود.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری از روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری، روز جمعه در همایش سراسری مدیران ستادی و استانی سازمان تعزیرات افزود: دقت در احکام باید بیشتر شود و حکم اتقان و استحکام لازم را داشته باشد. باید برنامه‌ریزی کنیم تا به نتایج مطلوب‌تری دست یابیم.
وی در این همایش که در دادگستری کل مشهد برگزار شد با اشاره به لزوم افزایش بررسی‌های کارشناسی و برنامه‌ریزی برای پیشگیری از تخلفات گفت: نیازمند یک عزم جدی و کار جهادی هستیم و باید با احساس مسئولیت بیشتر و انجام کارهای فرهنگی به دنبال کاهش پرونده‌ها و تخلفات باشیم.
پورمحمدی ابراز امیدواری کرد که با پایان مراحل جذب و تبدیل وضعیت کارکنان مشکلات نیروی انسانی سازمان تعزیرات حکومتی برطرف شود.
وزیر دادگستری اظهار داشت: دقت کنید که کادرسازی خوبی انجام شود و در نسل بعدی که وارد سازمان تعزیرات می‌شوند شایستگی و تعهد را در کارکنان تقویت کنید و کاری کنید که خدمت عشق کارمندان باشد و از آن لذت ببرند.
همچنین در این بخش از همایش دکتر جواد فرشباف ماهریان معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان گزارشی از اقدامات انجام شده از سوی ادارات کل مالی و بودجه، منابع انسانی، فناوری اطلاعات و آموزش ارائه کرد و اهم برنامه های این ادارات تا پایان سال را تبیین کرد.
در ادامه برخی مدیران ستادی و استانی به بیان گزارش وضعیت ادارات تابعه پرداختند و مشکلات خود را نیز بیان کردند که از سوی وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی برای این مشکلات چاره اندیشی شد.


Powered by Tetis PORTAL