28 خرداد 1398 12:14:5
سفر وزیر دادگستری به استان یزد/
وزیر دادگستری در بازدید از تعزیرات یزد: از همه ظرفیت ها برای مبارزه با قاچاق کالا استفاده شود

وزیر دادگستری در جمع کارکنان سازمان تعزیرات حکومتی استان یزد گفت: : باید از همه ظرفیت ها برای مبارزه با قاچاق کالا استفاده شود چراکه با وجود قاچاق، تولید ملی ما دچار آسیب می شود و وظیفه همه ما گرفتن تصمیماتی درست و منصفانه برای مبارزه با قاچاق کالا و حمایت از تولیدکنندگان در سال رونق تولید است.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، ‌روز سه شنبه ٢٨ خرداد ماه "‌سیدعلیرضا آوائی" ‌وزیر دادگستری به همراه "محمدعلی طالبی" استاندار یزد، معاونان استاندار و جمعی از مقامات و مدیران استان ‌از سازمان تعزیرات حکومتی استان یزد بازدید و با مدیران، ‌قضات و کارکنان این سازمان دیدار و گفت و گو کرد.
وزیر دادگستری در این دیدار فلسفه وجودی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را برقراری عدالت و جلوگیری از ظلم به مردم عنوان کرد و گفت: در تمام تصمیمات و رای های قضایی، لازم است رضایت خدا و آبروی مردم را مدنظر قرار دهیم.
آوائی ادامه داد: نظام ‌و دولت بر حفظ کرامت و حرمت مردم تاکید فراوان دارند و در حال حاضر مردم به شدت نیازمند احترام از سوی مسئولان هستند.
وی با بیان اینکه سازمان تعزیرات حکومتی باید انگیزه و تحرک خوبی برای خدمت به مردم داشته باشد، انجام وظیفه در این سازمان را یک رسالت بزرگ دانست.
وزیر دادگستری در پایان سخنان خود با تاکید براینکه برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز باید از همه ظرفیت ها استفاده شود، خاطرنشان کرد: با وجود قاچاق، تولید ملی ما دچار آسیب می شود و وظیفه همه ما گرفتن تصمیماتی درست و منصفانه برای مبارزه با قاچاق کالا و حمایت از تولیدکنندگان در سال رونق تولید است.


Powered by Tetis PORTAL