معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی:۸۸درصد پرونده های ارزی مربوط به استان تهران است

1399/4/8 12:49:57

معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به ضرورت استانداردسازی و سیاست گذاری برای رسیدگی به پرونده های ارزی گفت: ۸۸ درصد پرونده های ارزی در استان تهران در حال رسیدگی است.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، جمال انصاری معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در جلسه ای که به منظور بررسی پرونده های تعهدات ارزی تشکیل شد؛ گفت: به دنبال چابک سازی مولفه ها از لحاظ سیستمی هستیم که خوشبختانه بخشی از آن محقق شده و بخشی نیز در حال انجام است و به طور کلی اقدامات نسبی انجام شده، اقناع کننده بوده است.
وی با اشاره به اینکه زیرساخت های سازمان با وجود مشکلات در سه سال گذشته تغییر کرده است، تصریح کرد: پروندهای سازمان در این بازه زمانی به صورت کلی ۱۴ درصد افزایش داشته است.
وی با اشاره به ضرورت استاندارد سازی کمی در رسیدگی و اجرای حکم پرونده های ارزی، گفت: ظرفیت ها را در حد وسع گسترش دادیم و توقع از سازمان افزایش پیدا کرده بنابراین باید با سعه صدر و اهتمام بیشتر عمل کنیم.
وی ضمن قدردانی از تلاش های انجام شده برای رسیدگی و اجرای احکام پرونده های ارزی، تصریح کرد: با سیاست گذاری نقش آفرین و تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، می توانیم تا پایان سال به افق مدنظر در این حوزه دست پیدا کنیم و این موضوع با تلاش های تک تک شما عزیزان محقق می شود.

.
 
دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید منتشر خواهد شد پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهند شد
 

 
نظری ثبت نشده است

Powered by Tetis PORTAL