2 اسفند 1396 12:23:43
با حضور معاون وزیر دادگستری در استان قم صورت پذیرفت:
امضای تفاهم نامه معاونت حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری با دانشگاه مفید
تفاهم نامه همکاری میان معاونت حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری با دانشگاه مفید قم به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری در دیدار محمود عباسی معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری با موسوی اردبیلی رییس دانشگاه مفید، تفاهم نامه همکاری میان معاونت حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری و دانشگاه مفید به امضاء رسید .
عباسی در آیین امضای این تفاهم نامه، با اشاره به ظرفیت های قابل توجه علمی و پژوهشی دانشگاه مفید به ویژه در زمینه حقوق بشر و حقوق شهروندی و کتب و مقالات تخصصی که توسط اساتید و پژوهشگران آن دانشگاه به رشته تحریر درآمده است ، به بهره مندی از ظرفیت های مشترک هر دو دستگاه در موضوعات مورد تفاهم تاکید کرد.
وی در بخش دیگری از سخنانش به ضرورت پژوهش های بنیادی در زمینه حقوق بشر اسلامی و راه اندازی دوره دکتری حقوق بشر اسلامی تاکید کرد و ادامه داد دانشگاه مفید با تجربیات ارزشمندی که در زمینه ی حقوق بشر دارد و از طرفی با توجه به بهره مندی این دانشگاه از ظرفیت اساتید برجسته فقه و حقوق می تواند پیشگام این حرکت در کشور باشد .
در این دیدار موسوی اردبیلی رییس دانشگاه مفید نیز ضمن استقبال از انجام فعالیت های مشترک در زمینه ی حقوق بشر و حقوق شهروندی آمادگی دانشگاه مفید برای همکاری های مشترک از جمله برگزاری نشست های تخصصی ، فعالیت های آموزشی و پژوهشی اعلام کرد .


Powered by Tetis PORTAL