26 اسفند 1397 21:13:11
سفر وزیر دادگستری به استان بوشهر/
وزیر دادگستری: وزارت دادگستری در مسیر اجرای تصمیم های قوه قضاییه کمک خواهد کرد

وزیر دادگستری گفت: این وزارتخانه مجموع پیشنهادها و نظرهای خود را به رئیس قوه قضاییه تقدیم کرده است و در مسیراجرای تصمیم های رئیس قوه قضاییه کمک می کند.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، سید علیرضا آوائی که به عنوان نماینده رئیس جمهوری و هیات دولت به شهرستان دیر سفر کرده است روز یکشنبه درگفت وگو با ایرنا در بندر دیر استان بوشهر افزود: حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس جدید قوه قضاییه دیدگاه و نظرهای مشورتی از وزارت دادگستری خواسته اند و این وزارتخانه نیز بر مبنای فرمایش ایشان نظرها و پیشنهادهای خود را تقدیم کرده است.
وی اضافه کرد: پس از جمع بندی نظرها و پیشنهادها بسته به سیاست رئیس قوه قضاییه و هرچه تصمیم گرفتند وزارت دادگستری در همان مسیر کمک خواهدکرد.
وزیر دادگستری بیان کرد: یکی از پیشنهادی وزارت دادگستری که به رئیس قوه قضاییه کوچک تر شدن بدنه ستاد و قوی تر کردن صف بوده و نظرها از مراجع مختلف ارائه شده و به آینده امیدوار هستم.
وی در ارتباط با سفر هیات دولت به استان بوشهر گفت: استان بوشهر مسیر توسعه خوبی دارد و با توجه به ظرفیت این استان تا توسعه فاصله زیادی داریم.
آوائی اظهار داشت: ریاست جمهوری هر سفری که به این استان داشته منبع خیر بوده است.
شهرستان دیر در فاصله 200 کیلومتری جنوب استان بوشهر قراردارد.
حجت الاسلام دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری امروز یکشنبه در راس کاروان دولت تدبیر و امید برای دیدار مردمی، شرکت در نشست شورای اداری، افتتاح پروژه های چهار فاز پارس جنوبی، افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه های استان به صورت ویدئو کنفرانس و نشست با خبرنگاران به استان بوشهر سفر کرده است.


Powered by Tetis PORTAL