11 تير 1395 14:46:11
روز جهانی قدس/
وزیر دادگستری: انقلابی بودن به معنای تندروی و افراط نیست
وزیر دادگستری گفت: انقلابی بودن همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند تندروی و افراطی گری نیست بلکه حرکت با منطق، مطالعه دقیق و نیازسنجی است.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری، در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه شهر ری با بیان اینکه اقتدار ایران به توان اقتصادی و دفاعی است افزود: امروز با افزایش توان موشکی کشور که روز به روز توسعه می یابد توان ایستادگی در مقابل دشمنان را بخوبی داریم اما تندرو و افراطی نیستیم.
وی با اشاره به اینکه راه حل اقتدار کشور دستیابی کامل به اصول اقتصاد مقاومتی است افزود: توان اقتصادی و رقابت پذیری در این بخش با اتکا به نیروها و ظرفیت درونی باعث حفظ استقلال کشور می شود.
پورمحمدی با اشاره به حضور پرشور ملت ایران در راهپیمایی روز قدس گفت: امروز ملت ایران پرچمدار حمایت از ملت فلسطین است و راه حمایت از مظلومیت فلسطین توسعه کشور در زمینه های مختلف اقتصادی، نظامی، دفاعی و علمی است.
وی گفت: جمهوری اسلامی تفکری توحیدی و حق پرستانه دارد و در مقابل رژیم صهیونیستی با تفکر منحرف، نژادپرستانه و خشن ایستاده است.
پورمحمدی با بیان اینکه فرهنگ غرب محصول تفکر صهیونیستی است که امروز با امکاناتی که در اختیار آنان قرار دارد تلاش دارد تا آن را در دنیا توسعه دهد افزود: امام خمینی(ره) شخصیتی بودند که هویت این انحراف بزرگ تاریخی را به خوبی شناخته و در مقابل آن ایستاند.
وی گفت: غربی ها با حمایت از اسرائیل فقط به دنبال قدس و مناطق اشغالی نیستند بلکه آنان به دنبال توسعه سیطره جهانی خود و در اختیار گرفتن منابع منطقه هستند.
پورمحمدی گفت: امام خمینی(ره) با نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس، رژیم اشغالگر قدس را محدود کرد و آنان دیگر نتوانستند به توسعه خود که آرمان آنان بود دست یابند.
وی گفت: اسرائیل به دنبال نیل تا فرات است و ملت ایران به رهبری امام خمینی(ره) با همراهی و حمایت از گروه های جهادی و مبارز نگذاشتند تا آنان به این آرزوی خود برسند.


Powered by Tetis PORTAL