19 مرداد 1394 15:25:9
ممنوعیت مسئولان سازمان تعزیرات برای اهداء و دریافت هدایا در سفر و ماموریت
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تعزیرات حکومتی براساس دستور رئیس این سازمان طی بخشنامه ای دریافت هر گونه هدایا در سفرها و ماموریت های مسئولان این سازمان را ممنوع اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت دادگستری به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان تعزیرات حکومتی، دکتر علیرضا جمشیدی معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی، طی دستوری ممنوعیت دریافت هر گونه هدایا در سفرها و ماموریت های مسئولان این سازمان را خواستار شد.
بر همین اساس غلامرضا حیدری معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تعزیرات حکومتی طی بخشنامه ای به معاونان و مدیران ستادی و اجرایی این سازمان، اهداء و دریافت هدایا را ممنوع اعلام کرد.
متن بخشنامه به شرح ذیل است؛
در راستای فرمایشات و تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و به منظور رعایت صرفه و صلاح هرچه بیشتر بیت المال و با عنایت به وضعیت موجود بودجه ایی کشور و اعتبارات سازمان، ضروری است مدیران اجرایی ادارات کل سراسر کشور از اهدای سوغات و هدایا به مسئولان ستاد مرکزی که به ماموریت ها و یا بازدید ها ی استانی اعزام می شوند؛ خوداری فرمایند.
همچنین قبول هدیه و سوغات توسط مسئولین کل ادارات اجرایی که برای سرکشی و نظارت بر حسن انجام امور محوله به مناطق تحت پوشش خود مراجعت می نمایند نیز ممنوع خواهد بود.
ضمناً مسئولیت حسن اجرای این بخشنامه به عهده معاونین و مدیران کل محترم استان ها خواهد بود.


Powered by Tetis PORTAL