24 ارديبهشت 1395 10:36:28
با حضور نمایندگانی از کشورمان:
دو نشست حقوقی بین المللی در روسیه با حضور ایران برگزار می شود
همایش بین المللی حقوقی و دومین کنفرانس علمی کاربردی حاکمیت حقوق در شهر سن پترزبورگ روسیه با حضور هیات های قضایی از کشورهای مختلف از جمله هیات ایرانی به سرپرستی محمود عباسی معاون حقوق بشر و امور بین‌الملل وزیر دادگستری برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری هیات جمهوری اسلامی که در آن علاوه بر محمود عباسی، معاون حقوق بشر و امور بین‌الملل وزیر دادگستری، علیرضا جمشیدی رییس سازمان تعزیرات حکومتی نیز در آن حضور دارد، دیدگاه و راهکارهای ایران را برای تقویت حاکمیت حقوق و قانون و لزوم برخورد با تخلفات مرتبط مطرح خواهد کرد.
بنا بر اعلام بخش دیپلماسی رسانه ای سفارت ایران در مسکو، هیات ایرانی همچنین در کنفرانس بین المللی یک روزه علمی کاربردی حاکمیت قانون در کشورهای عضو سازمان همکاری های شانگهای نیز شرکت خواهد داشت.
در این اجلاس که کشورهای مختلف از جمله چین، بلاروس،هند، ارمنستان، قرقیزستان و همچنین مراکز حقوقی دانشگاهی سن پترزبورگ حضور خواهند داشت، زمینه های کاربرد حقوق در سطوح مختلف اجتماعی و قضایی و همچنین نظارت های حقوی بر عرصه های گوناگون توسط شرکت کنندگان در نشست های سن پترزبورگ بررسی خواهد شد.


Powered by Tetis PORTAL