28 خرداد 1398 12:32:28
سفر وزیر دادگستری به استان یزد/
وزیر دادگستری در یزد: صیانت از قضات دادگستری وظیفه اصلی مسئولان قضایی است

وزیر دادگستری در جمع اعضای شورای قضایی استان یزد گفت: مسئولان دادگستری وظیفه دارند با صیانت از قضات به ویژه قضات جوان، از انحراف آنها جلوگیری کنند.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، سید علیرضا آوائی وزیر دادگستری که به استان یزد سفر کرده است پیش از ظهر امروز در جمع مسئولان عالی قضایی این استان با بیان اینکه نوع خدمت قضات به گونه ای است که قدرت بالایی را در اختیار آنها قرار می دهد افزود: متاسفانه این قدرت می تواند برای هر انسانی زمینه ساز لغزش باشد لذا بر ماست با صیانت از آنها، قضاتی پاکدامن تحویل جامعه دهیم.
وی با بیان اینکه دیده شده است در برخی از موارد قاضی در رای دادن و رسیدگی به امور مردم به صورت یک امر عادی برخورد می کند در حالی که همین برخورد عادی برای مردم یک فاجعه در مسیر زندگیشان تلقی می شود.
وزیر دادگستری از قضات خواست در رسیدگی پرونده ها به حرف مردم گوش دهند و تا حد امکان از بروز اشتباه در مسیر رسیدگی به پرونده دوری کنند خاطر نشان کرد این مهم علاوه بر اینکه باعث احقاق حقوق می شود می تواند در رضایت مندی مردم از نظام نیز موثر باشد.
سید علیرضا آوائی بعنوان وزیر معین استان یزد در بحث اقتصاد مقاومتی و باهدف بررسی مشکلات واحدهای تولیدی عصر دیروز به استان یزد سفر کرده است.


Powered by Tetis PORTAL