4 شهريور 1395 12:29:44
با حضور معاون وزیر دادگستری:
عملیات اجرایی شش طرح آموزشی در نهاوند آغاز شد
عملیات اجرایی شش طرح آموزشی با اعتباری بالغ بر 55 میلیارد ریال شامگاه پنجشنبه در شهرستان نهاوند آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، عملیات اجرایی شش طرح آموزشی با حضور محمود عباسی، معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری، با اعتباری بالغ بر 55 میلیارد ریال شامگاه پنجشنبه در شهرستان نهاوند آغاز شد.
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان همدان در این آیین گفت: این طرحها شامل احداث یک واحد آموزشی 15 کلاسه دکتر حمیدی با اعتبار 25 میلیارد ریال که توسط خیر مدرسه ساز تامین خواهد شد و پنج واحد آموزشی دیگردر سطح شهر نهاوند و بخش خزل که از محل اعتبارات ملی تخریب و بازسازی تامین می شود.
فرزاد تیموری افزود: طرح آموزشی خیرساز دکتر حمیدی در زمینی به مساحت چهار هزارمتر مربع با زیر بنای سه هزار متر مربع احداث می شود که با توجه به خیر ساز بودن آن تا ابتدای مهر سال 96 آماده بهره برداری خواهد بود.
وی ادامه داد: پنج فضای آموزشی دیگر دارای 32 کلاس درس با زیر بنای شش هزار و 500 متر مربع است که در روستاهای کوهانی شهر نهاوند، روستاهای حبیب آباد ، معتمدآباد و شهرک بخش خزل و دبستان سنایی شهر نهاوند احداث می شود.
تیموری افزود: در هفته دولت تعداد 30 طرح آموزشی بهره برداری می شود که این طرحها دارای 27 هزار و 200 متر مربع زیر بنا احداث شدند که یک طرح مربوط به شهرستان نهاوند است.
وی گفت: علاوه بر این تعداد طرح، 9 طرح دیگر مربوط به بنیاد برکت در حال آماده شدن است که در 31 شهریور ماه تحویل آموزش و پرورش می شود.
وی گفت: در هفته دولت عملیات اجرایی 18 طرح آموزشی آغاز می شود که اعتبار مورد نیاز آنها برای احداث 168 میلیارد ریال است که از محل اعتبارات ملی تخریب و بازسازی تامین می شود.
در هفته دولت 62 طرح عمرانی در زمینه های مختلف با 220 میلیارد ریال در نهاوند بهره برداری شد و عملیات اجرایی 18 طرح دیگر با اعتباری بیش از 80 میلیارد ریال آغاز می شود.


Powered by Tetis PORTAL