15 بهمن 1397 17:45:54
سفر وزیر دادگستری به استان فارس/
وزیر دادگستری در جلسه شورای قضائی فارس: ایجاد تحول معنوی اهداف ما را محقق می کند

وزیر دادگستری گفت: مهمترین تحولی که در کشور نیاز است تحول معنوی و روحی است که اگر این امر محقق شود به اهداف خود می رسیم.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، سید علیرضا آوائی در نشست شورای قضایی استان فارس با بیان اینکه قدرت خواب آدم را سنگین می کند، افزود: مسئولان باید بی منت نوکری مردم را کنند زیرا اگر خودمان را حاکم ببینیم و مردم را رعیت با مشکل روبه رو می شویم؛ از این رو باید نگاهمان تغییر کند و فاصله هایی که بین مردم و مسئولان هست را پر کنیم.
وی گفت: نیاز آدم ها به محبت و احترام مانند نیاز به اکسیژن است و مهمترین تحولی که در کشور نیاز است تحول معنوی و روحی است که اگر این امر محقق شود به اهداف خود می رسیم.
وزیر دادگستری با اشاره به جنگ اقتصادی بیان کرد: باید توقعات متناسب با این وضع باشد زیرا شرایط سختی داریم و اگر از این مرحله عبور کنیم تمام مسائل حل می شود.
آوائی با بیان اینکه بیش از هر زمان دیگر نیاز به همکاری و با هم بودن داریم گفت: اکنون زمان کنار گذاردن دعواهای حزبی و جناحی است و باید همه با هم باشیم تا از این شرایط عبور کنیم.
وزیر دادگستری در خاتمه قول مساعد داد که به نمایندگی از دولت، خواسته های مسئولان استانی را برای رفع مشکلات استان پیگیری کند.


Powered by Tetis PORTAL