10 ارديبهشت 1397 7:31:25
دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک تأکید کرد:
ضرورت حمایت از ابتکارات و نوآوری های کودکان و نوجوانان

دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک در بازدید از جشنواره دستاوردهای پژوهشی استعدادهای درخشان بر ضرورت حمایت از ابتکارات و نوآوری های کودکان و نوجوانان تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، محمود عباسی، دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک از جشنواره دستاوردهای پرواز در دبیرستان استعدادهای درخشان فرزانگان دو تهران بازدید و با دستاوردهای پژوهشی آنان آشنا شد.
در جشنواره نهم که به دستاوردهای پژوهشی دانش آموزان بخش های مختلف شیمی، فیزیک، زیست-شناسی، علوم انسانی، نانو، طراحی صنعتی، هوافضا، تئاتر، هنر، مکاسیستم و رباتیک اختصاص یافته دانش آموزان خلاّق، نوآوری ها، ابتکارات و دستاوردهای پژوهشی خود را به نمایش گذاشتند.
عباسی دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک هنگام بازدید از جشنواره مزبور با برخی از دانش آموزان خلاّق جشنواره به گفت وگو پرداخت و از طرح های ابتکاری آنان تجلیل کرد.
وی ضمن تشکر از مسئولان و دست اندرکاران مدرسه و برگزارکنندگان این جشنواره با شکوه به تحسین خلاقیت، ابتکارات و دستاوردهای پژوهشی دانش آموزان پرداخت و خواستار توجه بیشتر مسئولان به استعدادهای درخشان و به آینده سازان فردای جامعه شد.


Powered by Tetis PORTAL