17 ارديبهشت 1397 13:0:5
سرپرست مرجع ملی کنوانسیون مبارزه با فساد خواستار شد؛
مشارکت دستگاه های حاکمیتی،شهروندان و بخش خصوصی در مبارزه با فساد

سرپرست مرجع ملی کنوانسیون مبارزه با فساد خواستار مشارکت دستگاه های حاکمیتی، نهادهای مدنی، شهروندان و بخش خصوصی در مبارزه با فساد شد.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، موسی خدمتگزار خوشدل، سرپرست مرجع ملی کنوانسیون مبارزه با فساد در نشست «کارگروه تدوین برنامه¬ی فرهنگی ضدفساد» با تاکید بر ضرورت مشارکت همه وزارتخانه ها، سازمان ها و نهادهای دخیل در پیشگیری از فساد بر اهمیت فرهنگ سازی مبارزه با فساد و جلب مشارکت گروه های مختلف شهروندان به ویژه دانش آموزان، دانشجویان و سمن ها تاکید کرد.
وی با تشکر از مشارکت فعال دستگاه های عضو کارگروه، هم افزایی، یکپارچه سازی و بهینه سازی برنامه های ضدفساد ذیل «کارگروه تدوین برنامه¬ی فرهنگی ضدفساد» مطابق با ماده ی 13 «قانون کنوانسیون مبارزه با فساد» تحت عنوان مشارکت همه ارکان جامعه را یک ضرورت اساسی قلمداد کرد.
لازم به ذکر است «کارگروه تدوین برنامه ی فرهنگی ضدفساد» با مشارکت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه، سازمان صدا و سیما، وزارت خانه های آموزش و پرورش، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، علوم، تحقیقات و فنآوری، فرهنگ و ارشاد اسلامی،کشور، شورای عالی استان ها، شهرداری تهران، سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش، بخش خصوصی و نهاد غیردولتی ضدفساد با راهبری مرجع ملی کنوانسیون مبارزه با فساد در وزارت دادگستری تشکیل می گردد.


Powered by Tetis PORTAL