3 مرداد 1393 14:52:23
وزير دادگستري:
عمر رژيم صهيونيستي رو به پايان است
وزير دادگستري گفت: پايداري و مقاومت مردم فلسطين و غزه سقوط رژيم صهيونيستي را نويد مي دهد و روند انحطاط اين رژيم جعلي كه همزمان با شكل گيري انقلاب اسلامي آغاز شده، هم اكنون شتاب گرفته است.

حجت الاسلام والمسلمين مصطفي پورمحمدي وزير دادگستري، صبح امروز (جمعه) در فرودگاه بين المللي شيراز در جمع خبرنگاران اظهار كرد: جنگ بين رژيم صهيونيستي و مبارزان فلسطيني و غزه يك جنگ غيرانساني، نابرابر و عاري از همه شاخصه هاي انساني و همراه با خشونت است.

 

وي گفت: ملت فلسطين ملتي از هر جهت محروم و با حداقل امكانات و در بدترين شرايط به حيات خود ادامه مي دهد و اين در حالي است كه در طرف مقابل دشمن با همه امكانات و ظرفيت ها و با پشتيباني سران كشورهاي غربي و عربي به جنگ با ملت آزاديخواه فلسطين برخاسته است.

 

حجت الاسلام پورمحمدي با بيان اين مطلب كه در اين جنگ نابرابر حكايت حاكميت اراده ها بخصوص سنت الهي و حاكميت حق بر ظالمين است اظهار داشت : ملت فلسطين حدود 20 روز است كه با اراده كامل و مقاومت مقابل دشمن ايستادگي كرده و اين شاخصه ها شرايط را براي دشمن تا بن دندان مسلح نيز دشوار كرده است.

 

وي گفت: امروز به لحاظ سياسي و بين المللي و رواني و تبليغاتي فشار سنگيني بر رژيم صهيونيستي در جهان ايجاد شده، طوري كه احساسات مردمي عليه اين رژيم غاصب در تمامي نقاط دنيا برانگيخته و جريحه دار شده و اينها دستاوردهاي بزرگي براي امت اسلامي است.

 

حجت الاسلام پور محمدي يادآور شد: روز قدس نماد مقاومت و حمايت و پشتيباني از ملت مظلوم فلسطين است كه همگان بايد نقش خود در اين مبارزه را بخوبي ايفا كنند.

 

وزير دادگستري براي شركت در آيين راهپيمايي روز جهاني قدس و سخنراني در اين آيين به شيراز سفر كرده است.


Powered by Tetis PORTAL