7 ارديبهشت 1394 17:40:0
انتصاب رییس جدید سازمان تعزیرات حکومتی
وزیر دادگستری در حکمی، علیرضا جمشیدی را به سمت ریاست سازمان تعزیرات حکومتی منصوب کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت دادگستری، در حکم حجت الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری خطاب به جمشیدی آمده است:
برادر بزرگوار جناب آقای دکتر علیرضا جمشیدی
با عنایت به توانمندی های علمی و اجرایی و پیشینه ارزشمند مدیریتی، جنابعالی را به سمت «رئیس سازمان تعزیرات حکومتی» منصوب می کنم.
بی تردید مهم ترین رسالت ما در سازمان تعزیرات، پاسداری از حقوق مردم و برقراری عدالت اقتصادی و کوشش برای جلوگیری از اجحاف است. بنیاد مدیریت در یک سازمان دادرسی، بر قانونمداری، حق خواهی و پاسخگویی استوار است. پیشگیری از نفوذ آفت به درون سیستم، ضمن اینکه نقش اصلاحی دارد، عامل ارج نهادن به کرامت انسان نیز هست. امیدوارم و انتظار دارم که سازمان تعزیرات، به مثابه ناظر امین و بیدار قاطبه مردم در ایجاد بازاری سالم و اسلامی و محیط کسب و کاری در تراز جمهوری اسلامی موفق باشد.
توجه به نظام های صحیح انگیزشی، آمادگی برای ارائه اطلاعات و مراقبت از فرآیند رفع مشکلات در عرصه فعالیت های اقتصادی، ایجاد تغییرات روزآمد برای کمک به مدیران زیرمجموعه به منظور تصمیم گیری و تصمیم سازی بسامان تر، جلب اطمینان حداکثری همکاران به عنوان حامی قابل اعتماد و انجام سایر وظایف محول، رسالت خطیر شماست که ان شاء الله با درایت و روشن بینی به انجام خواهد رسید. در این مسیر، به همکاری شایسته همه مدیران صف و ستاد با جناب عالی تأکید می کنم.
آرزو می کنم در سایه توفیق الهی و در پناه حمایت مولایمان، امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) ودرسایه هدایتهای رهبری معظم انقلاب مدظله العالی و همراهی با همه ارکان دولت خدمتگزار در عمل به وظیفه مقدسی که بر عهده گرفته اید، پیروز باشید.

Powered by Tetis PORTAL