21 بهمن 1395 20:47:49
سفر وزیر دادگستری به استان فارس/8
وزیر دادگستری: دولت بر این باور است که راه انقلاب راه رستگاری است

وزیر دادگستری در شورای اداری مرودشت گفت: دولت بر این باور عمیق است که راه انقلاب و امام راحل و رهبری معظم، راه نجات و رستگاری است و در حوزه اجتماعی، راه، فرهنگ متعالی اسلامی و اخلاق اسلامی است؛ در زندگی مردم نیز اقتصاد مقاومتی راه نجات مردم است.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری، بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان مرودشت اظهار داشت:‌ روزی که انقلاب کردیم، 5 میلیون بشکه نفت در روز صادرات داشتیم؛ امروز با 80 میلیون نفر جمعیت، کمی بیش از 2 میلیون بشکه صادرات داریم.
وی ادامه داد: امروز خود آمریکا اعلام می کند که جمهوری اسلامی ایران، قدرت هفتم دنیاست و دشمنان امروز ما مبلغان ما هستند؛ بدنامان روزگار ما را مذمت می کنند و ما از اینکه مورد خشم آنها باشیم افتخار می کنیم.
وزیر دادگستری گفت: خوشبختانه جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا، همت مردم، مقاومت، صبوری و تلاش بی وقفه و دلسوزانه مسئولین، به جایگاه مناسبی رسیده و وضعیت بسیار با ثباتی پیدا کرده ایم.

** انزوای آمریکا در جامعه جهانی دستاورد بزرگ ماست

پورمحمدی در خصوص مواضع رئیس جمهور جدید آمریکا اظهار داشت: از مواضع رئیس جمهور امریکا پیداست که چه در سر او می گذرد و ما با همت مردم و مسئولین، از مقطعی سخت و از یک پیچ تاریخی عبور کردیم؛ چراکه آنها می خواستند ما را به عنوان ملتی بدنام و طرفدار تروریسم، مخالف حقوق انسانها و نا امن کننده جهان معرفی کنند؛ امروز دیگر این حرف آنها خریدار ندارد ولی آنها دست از کینه توزی بر نمی دارند؛ امروز آمریکا تنهاست و این دستاورد بزرگی برای ماست.

** انقلاب اسلامی مسیر خود را به درستی طی کرده است

وی همچنین بیان داشت: اگر مردم ما صبوری به خرج نمی دادند و در مقابل تحریم ایستادگی نمی کردند، نمی توانستیم انقلاب را در جایگاه خودش قرار دهیم و امروز انقلاب اسلامی بسیار عزیزتر، مقتدرتر، تاثیرگذارتر و تواناتر است و این نشان می دهد انقلاب علیرغم همه مشکلات، راه خود را خوب طی کرده است.
وزیر دادگستری حرکت انقلاب را رو به جلو دانسته و گفت: اگر انقلاب به سمت رشد و تعالی است، به دلیل همراهی ملت است چراکه اگر مردم از نظام، رهبری و مسئولین رضایت نداشته باشند، اینطور در میدان حاضر نمی شوند.
وی در خاتمه تصریح کرد: دولت بر این باور عمیق است که راه انقلاب و امام راحل و رهبری معظم، راه نجات و رستگاری است و در حوزه اجتماعی، راه، فرهنگ متعالی اسلامی و اخلاق اسلامی است؛ در زندگی مردم نیز اقتصاد مقاومتی راه نجات مردم است.

Powered by Tetis PORTAL