21 بهمن 1393 10:55:11
بيانيه وزارت دادگستري به مناسبت يوم الله 22 بهمن
وزارت دادگستري به مناسبت گراميداشت سي و ششمين سالگرد پيروزي شكوه‌مند انقلاب اسلامي بيانيه اي صادر كرد.به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت دادگستري متن اين بيانيه به شرح زير است:

 

باسمه تعالي

 

سي و شش بهار از طلوع فجر انقلاب اسلامي مي گذرد و هنوز غريو فرياد الله اكبر آزادمردان و شيرزناني كه دل در گرو مسيحاي زمان، خميني كبير، دست در دست هم، طومار استعمار و استبداد طاغوتيان را در هم پيچيدند از ميان اوراق تاريخ به گوش مي رسد.

نهال نورسته انقلاب اسلامي مردم ايران در كوران حوادث و كينه توزي دشمنان قسم خورده خود، توحش مدعيان حقوق بشر را در ترورها و ناامني هاي دهه شصت به عينه ديد و در هشت سال جنگ نابرابر و ناجوانمردانه راست قامتانه بر سبيل حق و عدالت پاي فشرد.

سي و شش سال از بازگشت پيرجماران به آغوش ملت رنج كشيده ايران مي گذرد و هنوز بهشت زهرا، مالامال از فريادهاي آن پير فرزانه است كه به پشتيباني ملت، بساط اسلام ستيزي و امپرياليسم را در مهد تمدن و تاريخ جهان برچيد.

دهه فجر، سرآغازي بود بر رهايي ملتي كه از جور اشقيا به تنگ آمده بودند و در ظل عنايات و رحمت واسعه الهي و در پرتو رهبري آن راد مرد خدايي خروش را بر قرار و شهادت را بر زندگي ذلت بار ارجح يافتند و آن كردند كه تا هميشه زمان بر تارك تاريخ خواهد درخشيد.

اينك، ماييم و امانتي بي مانند، كه از خون جوانان وطن جان مايه دارد. اين ماييم و امانتي گرانبها كه ريشه در قلب فرد فرد ايرانيان غيرتمند دارد. ماييم و امانتي كه از پس سي و شش سال صبر و استقامت و صلابت امت ولايتمدار ايران به امروز رسيده.

اينك ماييم و جمهوري اسلامي ايران.

22 بهمن، تنها يك تاريخ خاطره انگيز نيست. 22 بهمن سرآغاز حركتي است كه نور اميد ملتهاي رنج كشيده جهان شد و خواب از چشم جهانخواران و ستم پيشگان ربود.

امروز كه كينه توزي دشمنان و زخم خوردگان از انقلاب اسلامي در اهانت به ساحت مقدس پيامبر اعظم صلوات الله عليه و آله الطاهرين و فرزندان مظلومش تجلي يافته و غده چركين داعش و هم پالگي هايش خون فرزندان و رهپويان حضرتش را مباح مي شمرند، بر ماست تا هرچه پرانگيزه‌تر و مصمم تر، مهياي آفرينش حماسه اي ديگر در پيشگاه جهانيان شويم و اميد دشمنان و عنادجويان را نااميد نماييم.

وزارت دادگستري از ملت مسلمان و هميشه در صحنه ايران دعوت مي كند با حضور پر ارزش خود در راهپيمايي روز 22 بهمن ماه سال 93، حماسه حضور ديگري را رقم زده و دل در گرو مهر ولايت رهبر فرزانه مان، حضرت آيت الله العظمي خامنه اي (دام ظله)، پشتيبان نظام اسلامي باشيم.


Powered by Tetis PORTAL