12 خرداد 1397 14:59:11
راه اندازی سامانه پیامکی مرجع ملی حقوق کودک وزارت دادگستری

شاهرخ هدایتی: امیدواریم با راه اندازی این سامانه، شاهد کاهش موارد کودک آزاری و همچنین پیشگیری از بروز اتفاقات ناگوار در حوزه کودکان باشیم.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، شاهرخ هدایتی، مدیر کل دبیرخانه مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک از راه‌اندازی سامانه پیامکی این مرجع با شماره 30003636 خبر داد.
هدایتی با اشاره به رسالت و مسئولیت‌های مهم وزارت دادگستری به عنوان متولی مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک، راه‌اندازی سامانه پیامکی این مرجع را با هدف گزارش‌گیری، رصد مستمر وضعیت آسیب های اجتماعی حوزه کودکان و کاهش موارد سوء‌رفتار نسبت به کودکان بر شمرد و اظهار داشت: لزوم افزایش آگاهی آحاد جامعه و همچنین فرهنگ سازی در خصوص رعایت حقوق کودکان در کنار موارد تلخ کودک آزاری در سالهای اخیر از جمله دلایل راه اندازی سامانه پیامکی مرجع ملی حقوق کودک است.
وی اظهار امیدواری کرد با راه اندازی این سامانه، شاهد کاهش موارد کودک آزاری و همچنین پیشگیری از بروز اتفاقات ناگوار در حوزه کودکان باشیم.
مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک، از طریق سامانه پیامکی 30003636، آماده دریافت گزارشات مردمی در خصوص موارد کودک آزاری و نقض حقوق کودکان می باشد.


Powered by Tetis PORTAL