4 آذر 1394 20:0:0
سفر وزیر دادگستری به استان سمنان/
ادای احترام وزیر دادگستری به شهدای گرمسار
وزیر دادگستری عصر چهارشنبه در سفر به شهرستان گرمسار استان سمنان، به همراه جمعی از مسئولان با حضور در گلزار شهدای این شهرستان به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت دادگستری حجت الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری، پس از استقبال از سوی جمعی از مسئولان از جمله استاندار سمنان، نماینده مردم شهرستان گرمسار، آرادان و ایوانکی در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل تعزیرات استان، رییس دادگستری شهرستان گرمسار، امام جمعه شهرستان، رییس ائمه جمعه و جماعات استان تهران، فرماندار شهرستان گرمسار و جمعی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، بسیجیان و مردم شهید پرور استان سمنان، به گلزار شهدای شهرستان گرمسار رفت و با قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
وزیر دادگستری پس از این برنامه در جلسه شورای اداری استان سمنان که در سالن اجتماعات اداره هلال احمر شهرستان گرمسار برگزار می شود، حضور می یابد.
سخنرانی در همایش بزرگ بسیج دانشجویی در دانشگاه گرمسار، افتتاح ساختمان دادسرای عمومی و انقلاب، سخنرانی در مسجد جامع و دیدار با قضات و کارکنان دادگستری گرمسار از دیگر برنامه های سفر یک روزه وزیر دادگستری به این شهرستان است.


Powered by Tetis PORTAL