20 بهمن 1395 15:5:8
سفر وزیر دادگستری به استان فارس/1
وزیر دادگستری به فارس سفر کرد
حجت الاسلام و المسلمین مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری روز چهارشنبه در آغاز سفری سه روزه به استان فارس، وارد شیراز شد.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، سیدمحمدعلی افشانی استاندار فارس با حضور در فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز از این عضو کابینه استقبال کرد.
بنا بر برنامه اعلامی روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، وزیر دادگستری در نخستین مرحله از سفر خود به این استان، در شهرستان کازرون واقع در 120 کیلومتری غرب شیراز حضور خواهد یافت.
حضور در گلزار شهدای شهر کازرون و ادای احترام به شهدا، شرکت در جلسه شورای اداری شهرستان و سخنرانی در جمع مردم این شهر در مسجد ملا برات از برنامه های روز چهارشنبه وزیر دادگستری در سفر به این شهرستان است.
بر این اساس، وزیر دادگستری پنجشنبه در دومین روز سفر خود به استان فارس، پس از حضور در جلسه ستاد فرماندهی اقتصادی استان فارس در آیین بهره برداری همزمان از 70 طرح شهرداری شیراز شرکت می کند.
شرکت در آیین بهره برداری همزمان چهار طرح گردشگری از جمله یک هتل آپارتمان از دیگر برنامه های حجت الاسلام و المسلمین پورمحمدی در شیراز است.
یک واحد کشتارگاه صنعتی مرغ در روستای گلدشت علیا شهرستان مرودشت نیز بعدازظهر پنجشبه با حضور این عضو کابینه آغاز به کار می کند.
بر این اساس، شرکت در جلسه شورای اداری شهرستان مرودشت به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی این شهر واقع در 45 کیلومتری شمال شیراز برنامه دیگر وزیر دادگستری در روز پنجشنبه خواهد بود.
پورمحمدی روز جمعه به نمایندگی از دولت تدبیر و امید و همگام با مردم و مسئولان استاندار فارس در راهپیمایی 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در شهر شیراز شرکت و در جمع راهپیمایان سخنرانی خواهد کرد.


Powered by Tetis PORTAL