30 ارديبهشت 1394 14:47:18
سفر وزیر دادگستری به استان آذربایجان شرقی
تاکید وزیر دادگستری بر نقش سازمان تعزیرات حکومتی در تقویت اعتماد عمومی
وزیر دادگستری گفت: با تقویت و شخصیت بخشی به سازمان تعزیرات حکومتی اعتماد عمومی در جامعه افزایش می یابد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت دادگستری، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری در سفر به استان آذربایجان شرقی از اداره کل تعزیرات حکومتی تبریز بازدید کرد.

وی در جمع کارکنان اداره کل تعزیرات حکومتی تبریز ضمن تبریک فرا رسیدن ماه شعبان و اعیاد شعبانیه گفت: خدا را شاکریم که توفیق درک فیوضات خود را به ما عطا کرد.

وزیر دادگستری با بیان این مطلب که هر روز از عمر انقلاب با اهمیت، فوق العاده و ویژه است گفت: گذر زمان از اهمیت و جایگاه ما نکاسته است چرا که انقلاب از ابتدا دارای اهداف و آرمانهای بزرگی بوده است که تا به امروز ذره ای از این آرمانها و اهداف کاسته نشده است و از صلابت، اصالت و رویش پیوسته برخوردار است.

وی در خصوص شرایط امروز نظام نیز گفت: طبعا دشمنان به دشمنی خود ادامه داده و حتی بر آن می افزایند همانطور که دوستان بر دوستی خود ادامه می دهند، در این شرایط موقعیت ما بسیار حساس است و مسئولین نظام امروز موقعیت ویژه ای دارند.

پورمحمدی دراین باره همچنین افزود: امروز مسئولین و کارگزاران نظام صرفا کارمند نیستند بلکه در عین انجام وظیفه باید در حفظ و تقویت نظام و حفاظت از شعارها و آرمانها کوشا باشند.

وی گفت: دشمنان نظام دارای طمع و انگیزه بوده و با تمام ظرفیت به دنبال ضربه به ما هستند و جنگ در همه اشکال و ابعاد در مورد ما وجود دارد به طوری که امروز درگیر یک جنگ سرد نظامی هستیم بدین معنی که درگیری نظامی نداریم اما جبهه های زیادی برای ما گشوده شده که پای دوستان ما در این جبهه ها گیر است.

وزیر دادگستری همچنین تصریح کرد: نظام امروز با جنگ سخت اقتصادی مواجه است که به تعبیر خود غربی ها فلج کننده و با تمام قدرت علیه ما اعمال می شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش بر لزوم رفع مشکلات مردم تاکید کرد و گفت: «مردم ما اگر بدانند که نظام صادقانه و با سلامت در حال خدمت بوده و از تمام ظرفیت برای خدمت به مردم استفاده کرده و آنها را از آسیب ها، خطرات و مشکلات مصون نگاه می دارد حتما تا آخر به پای نظام خواهند ایستاد.»

پورمحمدی در این خصوص تاکید: برای تقویت و استحکام بخشی به نظام و مقابله با دشمنان، ضمن اداره کشور به طور صحیح باید در عامه مردم نیز احساس رضایتمندی ایجاد کنیم.

وی با اشاره به کمرنگ بودن نقش سازمان تعزیرات حکومتی در گذشته اظهار داشت: این سازمان در زندگی روزمره مردم نقش دارد و از این رو می بایست به طور همه جانبه از لحاظ سازمانی و نیروی انسانی تقویت گردد.

وزیر دادگستری با تاکید بر لزوم توسعه گشت های سیار، از ایجاد پایگاه های پراکنده در مراکز بزرگ در آینده خبر داد و توضیح داد: به دنبال شخصیت بخشی به این سازمان هستیم و از این طریق اعتماد عمومی نیز افزایش خواهد یافت لذا بودجه و نیروی انسانی سازمان تعزیرات حکومتی نیز تقویت خواهد شد.

بر اساس این گزارش، در ابتدای این جلسه «یوزباشی» مدیر کل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان شرقی گزارشی از عملکرد این اداره کل ارایه کرد.

Powered by Tetis PORTAL