15 مهر 1396 15:19:22
با حکم وزیر دادگستری؛
مدیرکل جدید حراست وزارت دادگستری منصوب شد
وزیر دادگستری در حکمی، عمادی را به سمت مشاور وزیر و مدیرکل حراست مرکزی وزارت دادگستری منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، سید علیرضا آوایی وزیر دادگستری، در جلسه تکریم و معارفه مدیرکل حراست مرکزی وزارت دادگستری، ضمن تقدیر از خدمات مهدی خنجری، مدیر پیشین حراست مرکزی وزارت دادگستری، احمد عمادی را به عنوان مدیر جدید این مجموعه معرفی کرد.
آوایی در این جلسه، صیانت از پرسنل و حفظ کرامت و ارزشهای انسانی را از اولویتهای مهم حراست دانسته و افزود: برای شفاف سازی، به اصلاح ساختارها و سیستمها نیاز داریم اما من همچنان معتقدم، اخلاق و معنویت گمشده اصلی ما در جامعه هستند.
وی با بیان اینکه حکومتهای فاسد محکوم به ساقط شدن هستند اظهار داشت: اگر روزی فساد در جامعه ما فراگیر شود، دیگر چیزی به اسم جمهوری اسلامی نخواهیم داشت و هیچ حکومتی با فساد فراگیر، ماندگاری نخواهد داشت؛ عادی شدن موضوعات منفی و فسادزا خطری است که پرسنل شاغل در حوزه های قضایی، حراست و وزارت اطلاعات را تهدید می کند و باید بدانیم که نباید از کنار مسائل به سادگی عبور کرده و حتی کوچکترین آلودگی و لغزش را کوچک نشماریم و کم نبینیم.
بر اساس این گزارش در بخشی از حکم وزیر دادگستری خطاب به مدیر جدید حراست مرکزی وزارت دادگستری آمده است: با عنایت به اعلام موافقت سازمان حراست کل کشور و با توجه به شایستگی های معنوی، اخلاقی، علمی، عملکردی و نیز تجارب موفق و ارزشمندی که از آن بهره مند می باشید، جنابعالی را به عنوان "مشاور وزیر و مدیر کل دفتر مرکزی حراست وزارت دادگستری" به مدت سه سال منصوب می نمایم.
امید است با توکل به خداوند تبارک و تعالی و توسل به ائمه معصومین علیهم السلام توفیق یابید، تحول چشمگیری در حوزه ماموریت خود بوجود آورده و موجبات سلامت و ارتقاء بیش از پیش امور مربوطه را فراهم آورید.


Powered by Tetis PORTAL