18 فروردين 1398 22:42:10
وزیر دادگستری:
اقدامات سازمان ‌تعزیرات حکومتی در سال 1397 اثربخش بوده است

وزیر دادگستری در جمع مدیران سازمان تعزیرات حکومتی، اقدامات و فعالیتهای این سازمان‌ در سال 1397 را کیفی و اثربخش توصیف کرد.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، سیدعلیرضا آوائی وزیر دادگستری در اولین جلسه دیدار با مدیران سازمان تعزیرات حکومتی در سال جدید، مجموع فعالیت های این سازمان‌ در دو سال گذشته را مطلوب و هدفمند توصیف کرد.
وی با بیان اینکه فعالیت های سازمان تعزیرات در سال گذشته موثر، دلگرم کننده و چشمگیر بوده است افزود: در سال جاری نیز می بایست توجه به دغدغه ها و توقعات مردم از سازمان ‌تعزیرات حکومتی مد نظر قرار گیرد.
آوائی همچنین ارتباط سازمان ‌تعزیرات با قوه قضاییه، دولت و مجلس شورای اسلامی را ارتباطی موثر و مناسب دانسته و اظهار داشت: رسیدگی به پرونده ها در سازمان‌ تعزیرات حکومتی همواره متقن و همراه با در نظر گرفتن حقوق متخلفین و متهمین بوده و در آینده نیز می بایست بر این موارد توجه بیشتری صورت گیرد.
جمال انصاری معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی نیز در مورد اقدامات انجام شده در مورد تشکیلات و چابک سازی سازمانی به اصلاحات آیین‌نامه ها و بخشنامه ها اشاره کرد و اظهار داشت: سازمان تعزیرات حکومتی‌ در سال ۹۷ عملکرد و حضور کیفی در مراکز تصمیم ساز داشته و با اقدامات انجام شده، کیفیت رسیدگی به پرونده ها و ارتباطات مردمی رشد محسوسی داشته است.
انصاری همچنین تاکید کرد: رفع مشکلات مردم، سرلوحه کار ما است و ضریب حضور سازمان و اقناع درخواستهای مردمی اولویت کاری ما در سال رونق تولید خواهد بود.

** نیازمند به روز رسانی قوانین ‌هستیم

 رئیس سازمان تعزیرات حکومتی اقدامات سال ۹۷ و بخشی از فعالیت های سال ۹۶ در چابک سازی سازمانی به ویژه در سرعت و کیفیت بخشی به رسیدگی ها را اقدامات خوبی عنوان کرد و گفت: اگر این روند در سال ۹۸ ادامه پیدا کند، با همکاری وزیر دادگستری و ظرفیت های هیات دولت و مراکز تصمیم ساز، نیازمند به روز رسانی قوانین ‌هستیم و سال جاری را سال کارآمدی و به روز رسانی قوانین ‌می دانیم که امیدواریم با همکاری مجلس شورای اسلامی این ‌مهم ‌محقق شود.


Powered by Tetis PORTAL