18 بهمن 1395 15:43:40
وزیر دادگستری:
انقلاب اسلامی به برکت خمسه طیبه پویا و زنده است

وزیر دادگستری گفت: انقلاب اسلامی ما امروز به برکت خمسه طیبه اسلام، انقلاب، امام، رهبری و مردم در وضعیت خوبی بوده و با پویایی و نشاط، در حال حرکت رو به جلو است.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری، صبح امروز در ادامه جلسه تفسیر قرآن در جمع مسئولین و کارکنان وزارت دادگستری و سازمان تعزیرات حکومتی، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، اظهار داشت: خدا را شاکریم که ما را مشمول لطف و عنایت خود قرار داد و انقلاب اسلامی را که حرکتی الهی و از هر جهت دارای آثار بزرگی بوده است را بر ما تفضل فرمود.
وی با بیان اینکه شعارهای اصلی انقلاب ما همچنان به قوت خود باقی هستند گفت: زندگی بر اساس اسلام و دین، بزرگترین پیام انقلاب ما بود که همین پیام، سبب ایجاد موج بزرگ دین گرایی، خداپرستی و معنویت در بین مردم جهان و پیروان سایر ادیان شد.
وزیر دادگستری همچنین تصریح کرد: انقلاب ما پویایی، زنده بودن و اصالتهای خود را حفظ کرده و در عین حال، همچنان نیازمند دقت و تامل در ابعاد آثار آن هستیم و باید تلاش کنیم این انقلاب تضعیف نگردد؛ چراکه بسیاری به این انقلاب امید بسته اند.
وی در خصوص مواضع استکباری آمریکا در قبال جمهوری اسلامی ایران بیان داشت: رفتار رئیس جمهور جدید آمریکا، موجی از اعتراضات جهانی را به دنبال داشته که نشان از خوی استکباری آنان دارد؛ تحریم های آمریکا نیز دیگر برای ما ارزشی ندارد؛ چراکه آنچه برای ما حائز اهمیت بود، گذر از پیچ حساس تاریخی و برقراری تعامل صحیح و اصولی با جامعه جهانی بود که به لطف خداوند با موفقیت از آن عبور کردیم.
پورمحمدی در خاتمه گفت: هدف همه ما باید این باشد که موانع را برطرف کرده و راه را برای ادامه مسیر، هموار کنیم؛ انقلاب نیز به برکت خمسه طیبه اش اسلام، انقلاب، امام، رهبری و مردم، در وضعیت خوبی بوده و با پویایی و نشاط، در حال حرکت رو به جلو است.


Powered by Tetis PORTAL