21 بهمن 1396 14:20:41
بیانیه وزارت دادگستری به مناسبت 22 بهمن 1396

دیگر بار فضای وطن مملو از تصاویر و نواهایی شده است که خروش ملت استکبار ستیز ایران اسلامی در بهمن 57 را تداعی می کند.
خروشی که بساط حکومت فساد و طاغوت را به یُمن رهبری بت شکن عصر، خمینی کبیر (ره) در هم پیچید و ایران اسلامی را از لوث وجود خاندان منحوث پهلوی و دست اندازی و چپاول اجانب و استعمارگران پاک کرد.
درخت تناور انقلاب اسلامی در حالی جامه نو به تن می کند که متکبران و دشمنان دیرین این نظام، شمشیر دشمنی و کینه از رو بسته اند و از هیچ فریب و عداوتی برای ضربه زدن به ریشه و اصل انقلاب اسلامی فروگذار نیستند.
اینک بر ماست که پنجه در پنجه دشمن، دل به وعده و نصرت الهی قوی داریم و میراث خمینی بزرگ را که به مدد هدایت و رهبری بی بدیل خلف بر حقش، آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) راه پیشرفت، تعالی و توفیق را در پیش گرفته، به آیندگان رسانده و از قطره قطره خون شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی صیانت کنیم.
ما کارکنان وزارت دادگستری، در سی و نهمین بهار آزادی، همچون سایر آحاد جامعه قرآنی ایران، امسال نیز پررنگ تر از سالیان پیش، ضمن تجدید میثاق با بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای گلگون کفن ایران، بیعت خود را با رهبر معظم انقلاب اسلامی تازه کرده و استوارتر و امیدوارتر از همیشه، با وحدت و همدلی خود، دشمنان و بدخواهان ایران اسلامی را زیر پای اراده و بصیرت خود می گذاریم و با حضور در راهپیمایی عظیم 22 بهمن، صدای آرمان خواهی و عدالت طلبی خود را به گوش جهانیان خواهیم رساند.


Powered by Tetis PORTAL