30 مهر 1396 15:5:55
وزیر دادگستری در پاسخ به میزان خبر داد:
ورود تعزیرات به ساماندهی بلیت پروازهای ایام اربعین حسینی/برخورد با متخلفان

وزیر دادگستری در خصوص ورود تعزیرات به بحث ساماندهی قیمت بلیت هواپیما در آستانه ایام اربعین گفت: تعزیرات ورود کرده و از همه ظرفیت‌های قانونی برای برخورد با متخلفان استفاده می‌کنیم.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، سید علیرضا آوائی وزیر دادگستری در حاشیه دیدار با سفیر سریلانکا در پاسخ به سئوال خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان در خصوص ورود تعزیرات به بحث ساماندهی قیمت بلیت هواپیما در آستانه اربعین حسینی گفت: تعزیرات ورود کرده و از همه ظرفیت‌های قانونی برای برخورد با متخلفان استفاده می‌کنیم.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه وزیر دادگستری سابق اصرار داشتند که دولت به بابک زنجانی نفت داده و باید پول نقد بگیرد و ملک و املاک به دردش نمیخورهد شما رویکردتان چیست و به نظرتان بابک زنجانی پول و ملکی دارد که پول بیت المال را بدهد، تصریح کرد: موضوعات مربوط به دادگستری خیلی زیاد است و هرچند به نظر می آید که وزارتخانه پرکاری نباشد و خود بنده چنین تصور می کردم اما در این دوماه وقت من صرف مسائل درونی وزارتخانه بحث های مدیریتی مطالعه سوابق و حضور در کمیسیون لوایح بوده است.
وزیر دادگستری در ارتباط با قرارداد های انتقال محکومین گفت: یکسری توافقنامه هایی از قبل اجرا شده و بخشی جهت اجرا باید پیگیری شود تا توافقنامه هایی که صورت گرفته عملیاتی شود، هر چه روابط ما گسترده شود حتما به سایر بخش ها کمک می کند.
آوایی افزود: کشورها معمولا وظیفه دارند به شهروندانشان کمک کنند حتی اگر این افراد کسانی باشند که در معرض جرم قرار گرفته اند و توافقنامه امروز در راستای تبادل زندانیان بود.
وی افزود: توسعه ارتباطات می تواند کمک های فراوانی به دولت ها و مردم کند.


Powered by Tetis PORTAL