5 شهريور 1398 12:30:24
در ادامه سفر به استان اردبیل؛
بازدید وزیر دادگستری از تعزیرات حکومتی اردبیل

وزیر دادگستری با حضور در جمع کارکنان اداره کل تعزیرات حکومتی استان اردبیل، از بخشهای مختلف این اداره بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، سید علیرضا آوائی وزیر دادگستری، با همراهی استاندار و فرماندار اردبیل از اداره کل تعزیرات حکومتی استان اردبیل بازدید کرد.
آوائی در جمع کارکنان این اداره کل اظهار داشت: برخورد قانونی با متخلفان و بهره مندی از سرعت و دقت در رسیدگی به پرونده‌ها یکی از اصول مهم کاری در محاکم قضائی بوده که باید با نهایت دقت اجرایی شود.
وی افزود: در شرایطی که دشمنان ناامید از دستیابی به اهداف خود متوسل به جنگ شدید اقتصادی و هجمه روانی شدند، با افزایش نظارت‌ها در مقابل افرادی که به تضییع حقوق ملت پرداخته و از شرایط موجود سوء استفاده می‌کنند برخورد قانونی انجام خواهد شد.
وزیر دادگستری در ادامه به نقش مهم تعزیرات حکومتی در مدیریت بازار اشاره کرد و ادامه داد: علاوه بر سرعت و دقت در بررسی پرونده‌ها برخورداری از اخلاق اسلامی و احترام به مردم که مورد تاکید شرع و قانون نیز است، باید در اولویت قرار گیرد.
آوائی یادآور شد: تعزیرات حکومتی در مقابله با متخلفان و حفظ حقوق عامه مردم نقش بسیار مهم و تاثیرگذاری را داشته و باید همواره با سرلوحه قراردادن رعایت عدالت و انصاف از هر گونه سوء استفاده متخلفان و ادامه اخلالگری اقتصادی در جامعه جلوگیری شود.
همچنین در جریان این بازدید، رحیمی آذر، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گزارش جامعی از عملکرد اداره کل را ارائه کرد.
وزیر دادگستری در بازدید خود از اداره کل تعزیرات حکومتی استان اردبیل با مدیران و پرسنل این اداره کل دیدار و گفتگو کرد.


Powered by Tetis PORTAL