20 دي 1396 8:51:4
در دفتر دولت در مجلس شورای اسلامی برگزار شد:
دیدار ۴ ساعته وزیر دادگستری با نمایندگان فعلی و ادوار مجلس

وزیر دادگستری به همراه یکی از معاونان خود در دفتر دولت در مجلس شورای اسلامی، حدود ۴ ساعت با نمایندگان فعلی و ادوار دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری به نقل از تسنیم، میرهادی قره سید رومیانی درباره جلسه روز گذشته وزیر دادگستری با نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای سیاستها و اهداف عالیه وزارت دادگستری مبنی بر تعامل حداکثری با قوا،وزیر دادگستری به منظور رفع مشکلات حوزه های انتخابیه نمایندگان محترم با آنان در دفتر دولت واقع در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دادگستری اظهار کرد:جناب آقای آوایی در حدود 4 ساعت در مجلس شورای اسلامی حضور داشتند و توانستیم دیدارهای متعددی با نمایندگان مختلف داشته باشیم و در رابطه با مسائل روز کشور و حوزه های انتخابیه نمایندگان صحبت کنیم.
سرپرست معاونت حقوق مالکیت فکری گفت: در این دیدار، وزیر محترم دادگستری دستوراتی به مراجع ذیصلاح از جمله سازمان تعزیرات حکومتی صادر کردند.دیدارهای روز گذشته وزیر دادگستری به سه بخش دیدار با اعضای هیات رئیسه مجلس،نمایندگان ادوار و نمایندگان فعلی مجلس تقسیم می شد.
وی ضمن تشکر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: هم اکنون بالاترین سطح تعامل بین نمایندگان مجلس شورای اسلامی و قوه قضائیه برقرار است.بر اساس این تعاملات مثبت و حداکثری،شاهد حضور مقامات عالی قضایی در مجلس شورای اسلامی و همچنین نمایندگان مجلس در قوه قضائیه در راستای تعامل و گفتگو برای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهیم بود.
وزیر دادگستری نیز در بین نمایندگان گفت: ملاقات و ارتباط مستمر و تنگاتنگ با نمایندگان مجلس شورای اسلامی را برای خود یک اصل و وظیفه کاری قلمداد می کنیم.بر این عقیده هستیم که حل مشکلات مردم برای خود و همکارانم یک نعمت الهی است که اگر از آن غفلت ورزیم، خداوند این نعمت را از ما سلب می کند. تعاملات خوبی بین سه قوه برقرار است و این تعامل قطعا نتایج و برکات بسیار خوبی خواهد داشت.
بر اسا این گزارش عارف، مطهری، وکیلی، رنجبرزاده، محمدی، خضری، شریف‌پور، مقدسی، نیازآذری، بنایی، خالقی، عبداللهی، رضیان، یارمحمدی، مرادی، کیانپور، نوری، حسینی، سعیدی، ربیعی، داوودی، نگهبان سلامی، فتحی، پارسایی، حسینی‌زاده، کواکبیان، شریفی، فیضی، شوشتری، خدابخشی و کاظمی ازجمله نمایندگانی بودند که با وزیر دادگستری در محل مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کردند.


Powered by Tetis PORTAL