12 خرداد 1393 22:56:35
وزير دادگستري:
وظيفه وزارت دادگستري اجراي عدالت و برقراري آرامش است
پورمحمدي با اشاره به جايگاه وزارت دادگستري، تاثير اين وزارتخانه را در سرنوشت مردم، اجراي عدالت و ايجاد آرامش در جامعه و همچنين نزديكي قواي سه گانه دانست.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت دادگستري، حجت الاسلام والمسلمين مصطفي پورمحمدي وزير دادگستري در مراسمي كه به مناسبت اعياد شعبانيه و با حضور كاركنان وزارت دادگستري و سازمان تعزيرات حكومتي برگزار شد، در سخناني ملت ايران را ملتي سرافراز، زنده و تاثير گذار در عرصه جهاني دانست.

در اين مراسم وزير دادگستري با اشاره به اينكه ملت ايران در دنيا دوستان فراواني دارد كه در حق پرستي و حق خواهي و همچنين دفاع از مظلوم و ارزشها و حقوق انساني و مبارزه با ستمكاران همراه آن هستند، اظهار داشت: در وضعيت كنوني يك جبهه بزرگ از حق پرستان و خداجويان و خداخواهان در دنيا شكل گرفته است.

وي همچنين افزود: ملتي در تاريخ جاودان شده و باقي مي ماند كه با تفكر و تمدن و ارزشهاي والا و اراده محكم بر اصول صحيح پاي فشرده و تاريخ را به نفع خود رقم مي زند و آنچه امروز در تاريخ ملت ما مشاهده مي شود به بركت امام و ملت ايران و به بركت رزمندگان و شهدا و جانبازان است.

وزير دادگستري در بخش ديگري از سخنان خود ضمن اشاره به جايگاه وزارت دادگستري، تاثير اين وزارتخانه را در سرنوشت مردم، اجراي عدالت و ايجاد آرامش در جامعه و همچنين نزديكي قواي سه گانه بسيار موثر و تعيين كننده بر شمرد.

وي با اشاره به اينكه وظيفه خطيري بر دوش كاركنان وزارت دادگستري و سازمان تعزيرات حكومتي قرار دارد، فعاليت در اين عرصه را امر مهمي دانست كه علي رغم نداشتن علايم آشكار، آثار بزرگي به همراه داشته و حركت به سوي اهداف آن، نتايج بسيار بزرگي به همراه دارد.

پورمحمدي ضمن تبيين اهميت و نقش تعيين كننده و تاثيرگزار سازمان تعزيرات حكومتي در كنترل بازار و توليد و داد و ستد اجتماعي و اقتصادي گفت: «خانواده كاركنان وزارت دادگستري و سازمان تعزيرات حكومتي نقش ويژه اي در تشويق و ترغيب كاركنان به خدمت صادقانه و مطالبه انصاف و عدالت دارند».

در پايان اين مراسم كه با اكران فيلم شيار 143 همراه بود، وزير دادگستري از عوامل اين فيلم تقدير كرد.

 


Powered by Tetis PORTAL