19 آبان 1395 20:51:26
روابط عمومی وزارت دادگستری اعلام کرد؛
پاسخ به گلایه مطرح شده از سوی چند خبرگزاری
روابط عمومی وزارت دادگستری به گلایه مطرح شده از سوی چند خبرگزاری حاضر در نمایشگاه مطبوعات پاسخ داد.

با توجه به گلایه های مطرح شده از سوی برخی خبرگزاری ها و سایت ها در رابطه با نحوه برگزاری نشست خبری و عدم حضور وزیر دادگستری در تمامی غرفه های حاضر در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات تهران، بدینوسیله به اطلاع همکاران گرامی و پرتلاش در حوزه اطلاع رسانی و خبر می رساند:
اولاً، ضمن تشکر از همکاری های شایسته و صمیمانه شما، لازم به توضیح است که زمان برگزاری نشست خبری، به صورت رسمی ساعت یازده صبح اعلام شده بود و وزیر دادگستری نیز راس ساعت به محل نمایشگاه وارد شد؛ اما به دلیل مواجهه با گروه خبرگزاری صدا و سیما و تعدادی از خبرنگاران و پاسخگویی به سئوالات این عزیزان، با چند دقیقه تاخیر به سالن اصلی نشست وارد شد.
ثانیاً، با توجه به ثبت اسامی خبرنگاران، به صورت نوبتی و با اولویّت به سئوالات خبرنگاران تا زمان پخش اذان ظهر پاسخ داده شد. پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر نیز به مدت یک ساعت و نیم از غرفه های مختلف اعم از اصولگرا، اصلاح طلب، ارگانها و مستقلین، روزنامه ها و مجلات و... بازدید صورت پذیرفت.
شایان ذکر است به با توجه به کثرت غرفه ها، به صورت طبیعی توفیق بازدید از تمامی آنها برای هرکسی به سختی حاصل می شود و با عنایت به مشغله ها و برنامه های کاری فراوان، حضور و بازدید بیش از سه ساعت برای یک وزیر، در نمایشگاه میسور نمی باشد و امیدواریم در فرصت های دیگر امکان مصاحبت و پرسش و پاسخ، حاصل شود.
البته این نکته نیز قابل ذکر است که وزیر دادگستری از هیچ مصاحبه ای با هیچ گروهی، سرباز نزده و این رویه همیشگی و قدیمی شخص حجت الاسلام والمسلمین پورمحمدی در مناصب مختلف از گذشته تا کنون می باشد.
در پایان امید است با حسن ظن، سعه صدر و نگاه مثبت، در جهت اعتلای آرمان حرفه ای خود گام برداریم.

روابط عمومی وزارت دادگستری


Powered by Tetis PORTAL