2 آذر 1394 16:35:58
فرمانده پایگاه بسیج وزارت دادگستری:
یکی از عرصه های فعالیت بسیج اصلاح نظام اداری باشد
فرمانده پایگاه بسیج وزارت دادگستری گفت: عرصه های مختلفی برای دفاع و حرکت بسیجی وجود دارد که یکی از این عرصه ها اصلاح سیستم اداری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت دادگستری، مظفر الوندی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت ولی عصر(عج) وزارت دادگستری، صبح امروز در مراسم بزرگداشت هفته بسیج در جمع بسیجیان و کارکنان وزارت دادگستری و سازمان تعزیرات حکومتی اظهار داشت: تفکر بسیجی به معنی از خود گذشتگی و ایثار است و این تفکر باید در جای جای برنامه ریزی و تصمیمات اداری کشور قرار داشته باشد.
الوندی با بیان این مطلب که بیش از هفتاد درصد کارکنان وزارت دادگستری عضو بسیج هستند گفت: آمار بالای بسیجیان در دستگاههای اجرایی باعث مباهات و خرسندی است.
وی در ادامه افزود: بسیجیان از ابتدا خود را وقف نظام و انقلاب کرده و عزم خود را جزم کرده اند که از این نظام دفاع کنند، اما باید بدانیم که جنگ و جهاد، تنها میدان فعالیت بسیج نیست، بلکه عرصه های مختلفی برای دفاع و حرکت بسیجی وجود دارد که یکی از این عرصه ها اصلاح سیستم اداری است.
همچنین در ادامه جلسه به منظور بزرگداشت هفته بسیج، مقاله و اشعاری در توصیف نقش ارزشمند و تاثیرگذار و روحیات معنوی بسیجیان توسط محمدرضا پاکروان، مدیر روابط عمومی و تشریفات وزارت دادگستری (و از رزمندگان و جانبازان جنگ تحمیلی) قرائت شد و به تعدادی از بسیجیان نمونه و فعال نیز لوح تقدیر توسط وزیر دادگستری اهدا گردید.


Powered by Tetis PORTAL