20 دي 1395 16:0:47
به مناسبت درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام صادر شد
پیام تسلیت وزیر دادگستری
پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین پورمحمدی به مناسبت درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام

 

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری، به مناسبت درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، پیامی صادر کرد که متن آن به شرح زیر است:

بسمه تعالی
مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضى نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا
ارتحال ناگهانی و اندوهبار عالم فاضل، رادمرد صبور روزهای دشوار، فرمانده کاردان صحنه های مدیریّت و یار غمگسار امام و انقلاب و ولایت، آیت الله هاشمی رفسنجانی (طاب ثراه)، موجب تأثّر و تأسّف عمیق شد. او، بحقّ، یکی از معماران بنای شکوهمند انقلاب اسلامی و از سابقون نهضت خمینی کبیر (رضوان الله علیه) و از جمله مقرّبان او بود. کارنامه درخشان او در عرصه های خطیر خدمت به انقلاب و میهن، مایه مباهات همه دوستداران و مدیران نظام اسلامی است. کاروان زنده انقلاب، یکی دیگر از راهنمایان و پیشقراولان خود را از دست داد، اما اندیشه پویای او، مانند میراثی گرانبار، پیش روی نسل جدید است. این جانب، ضمن آرزوی توفیق و حیات با عزّت برای رهبر معظّم انقلاب اسلامی، این ضایعه جبران ناپذیر را به ملت آگاه ایران، رهبر فرزانه انقلاب، خاندان مکرّم هاشمی، حوزه های علمیه، اهالی محترم رفسنجان و همه دوستدارانش تسلیت می گویم و از بارگاه خداوند رحمان و رحیم برای آن عزیز، مغفرت بی پایان و برای بازماندگانش صبر و اجر می طلبم. رَبَّنَا آتِنَا مِن لَّدُنکَ رَحْمَةً وَهَیِّئْ لَنَا مِنْ أَمْرِنَا رَشَدًا.
مصطفی پورمحمدی


Powered by Tetis PORTAL