8 شهريور 1395 11:57:34
سفر وزیر دادگستری به لرستان/12
با حضور وزیر دادگستری: 14 طرح درمانی در خرم آباد به بهره برداری رسید
همزمان با آخرین روز از هفته دولت 14 طرح بهداشتی و درمانی روز دوشنبه با حضور حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری در خرم آباد به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری، صبح امروز در حاشیه افتتاح طرح های درمانی خرم آباد اظهار داشت: اکنون 12 رشته جدید درمانی به بیمارستان شهید رحیمی اضافه شده و 40 تخت جدید نیز با مجموع هزینه بیش از 25 میلیارد تومان اضافه شده است.
وی با اشاره به افزایش تعداد تخت‌های بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد افزود: این بیمارستان 220 تختخوابی بوده که بیش از 170 تخت اضافه شده و اکنون حدود 400 تخت شده که این تحول بزرگی برای خدمات بهداشتی درمانی است.
وزیر دادگستری گفت: امیدواریم با واگذاری ساختمان استانداری به علوم پزشکی لرستان تا سال آینده، یک جهش بهداشتی درمانی در استان لرستان ایجاد شود که این امر در بهبود خدمات سلامت به مردم تاثیر بسزایی دارد.
در هفته دولت امسال 968 طرح با اعتبار 10 هزار و 300 میلیارد ریال در این استان به بهره برداری رسید.
وزیر دادگستری روز گذشته در سفری دو روزه به لرستان علاوه بربازدید از چند طرح در دست ساخت و رونمایی از 11قلم داروی جدید، در آیین افتتاح بیش از دوهزار 800 واحد مسکن مهر شرکت کرد.
Powered by Tetis PORTAL