1 خرداد 1397 7:59:59
معاون وزیر دادگستری در دیدار هیأت مدیره انجمن حمایت از قربانیان ترور تأکید کرد:
تداوم راه شهدا تضمین کننده ثبات و امنیت کشور است

معاون حقوق بشر وزیر دادگستری در دیدار اعضای هیأت مدیره انجمن حمایت از قربانیان ترور گفت: تداوم راه شهدا تضمین کننده ثبات و امنیت کشور است.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، در دیدار اعضای هیأت مدیره انجمن حمایت از قربانیان ترور با محمود عباسی، معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری، وی با اشاره به جایگاه والای شهدای قربانی ترورکه تضمین کننده ثبات و امنیت کشور در عرصه داخلی و ارتقای جایگاه ایران در عرصه بین الملل است تأکید کرد: عظمت خون این شهیدان بزرگوار ایران را به عنوان پرچم دار مبارزه با تروریسم و لنگرگاه ثبات و امنیت منطقه مطرح کرده است.
وی تلاش های انجمن حمایت از قربانیان ترور را ستود و آنرا حرکتی رشد یابنده در سطح بین المللی توصیف کرد که توانسته است ندای مظلومیت ملت ایران را به جهانیان برساند.
عباسی حضور مؤثر اعضای انجمن حمایت از قربانیان ترور در شورای حقوق بشر و مجامع بین المللی و بخصوص کسب مقام مشورتی سازمان ملل را طلیعه ارزشمندی در عرصه بین المللی برای حمایت از قربانیان تروریسم دانسته و آنرا تریبون آزاد حق طلبان توصیف کرد.
معاون حقوق بشر وزیر دادگستری در ادامه بر نقش و جایگاه والای شهید دکتر علی محمدی، سکاندار شهدای هسته ای اشاره و تأکید کرد: شهدای بزرگوار هسته ای که از نخبگان علمی کشور بودند با خون پاک و مقدس خویش اقدام تروریست ها را به سخره گرفتند و با آبیاری درخت تنومند هسته ای فریاد مظلومیت و حق طلبی یک ملت را به اوج رسانیدند و زمینه ارتقا و تثبت جایگاه علمی ایران را فراهم کردند.
وی در ادامه به حضور با صلابت و پر معنای وزیر محترم دادگستری در شورای حقوق بشر سازمان ملل اشاره کرد و گفت این حضور پر صلابت تروریست ها را از دستیابی به اهدافشان ناکام گذاشت و نشان داد که دولت و ملت بزرگ ایران آرمان بلند شهیدان را هدف گذاری کرده و برای دستیابی به آن همه تلاش خویش را به کار خواهد بست.
در این دیدار همسر شهید والا مقام دکتر علی محمدی و اعضای هیأت مدیره انجمن حمایت از قربانیان ترور گزارشی از وضعیت انجمن، فعالیت ها و تلاش های صورت گرفته ارائه کردند.


Powered by Tetis PORTAL