2 آذر 1394 15:58:54
وزیر دادگستری:
تمایل به دینداری در دنیا به برکت انقلاب اسلامی و حرکت بسیجی است
وزیر دادگستری گفت: معتقدم امروز تمایل به دینداری در دنیا، به برکت انقلاب اسلامی ما و حرکت بسیجی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت دادگستری، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری در مراسم بزرگداشت هفته بسیج در جمع کارکنان و بسیجیان وزارت دادگستری و سازمان تعزیرات حکومتی ضمن تبریک ایام هفته بسیج، در بیاناتی بر اهمیت جایگاه والای بسیج و تفکر بسیجی در جامعه تاکید کرد.
وزیر دادگستری گفت: از دوران پس از انقلاب تا کنون شاهد تحولات بنیادینی در تمامی عرصه ها بوده ایم و این اتفاقات عظیمی که رخ داده، به برکت همین تفکر بسیجی است که روحیات، باور و اعتقاداتمان را دچار تحول و اصلاح کرده است؛ و بدانیم که روحیه بسیجی مصداق نصرت الهی است.
حجت الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی همچنین افزود: من معتقدم دینداری امروز دنیا و تمایل به دین که امروزه شاهد آن هستیم به برکت انقلاب اسلامی ما و حرکت بسیجی است چراکه این انقلاب موج دین خواهی و خدا خواهی را در دنیا زنده کرده و حیات بخشید.
وی در ادامه به پیدایش جریانات انحرافی نظیر داعش اشاره و تصریح کرد: در تمامی امور و جریانات، همواره زاویه های انحرافی نیز پیدا می شوند که آفت کارها هستند، مهم این است که بدانیم حتی باغ گل نیز با تمام زیبایی و طراوت، دچار آفات و علفهای هرز می شود، اما این زواید نباید مانع از دیدن زیبایی ها شود؛ در مورد انقلاب شکوهمند اسلامی و حرکت بسیجی نیز شاهد ایجاد حرکت عظیم در بین ملت آگاه و خدا دوست بوده ایم.
وزیر دادگستری در پایان خطاب به بسیجیان تاکید کرد: بسیجی به عنوان یک تابلو و نماد انقلاب، همواره در معرض نقد و آسیب بوده و حساسیت ها در این خصوص بسیار بالا رفته است که از این لحاظ می بایست بسیار هوشیار و مراقب باشیم و بدانیم که فتنه مختص دیروز و امروز یا هیچ زمان خاص دیگری نیست، بلکه خطر و آسیب همیشه وجود دارد.


Powered by Tetis PORTAL