4 مهر 1397 10:13:56
وزیر دادگستری:
حمله تروریستی اهواز ملت ایران را منسجم تر کرد

وزیر دادگستری با محکوم کردن حادثه تروریستی اهواز و ابراز همدردی با خانواده های شهدا و مجروحان این حادثه دردناک بیان کرد: این حادثه که قلب ملت ایران را به درد آورد، سبب انسجام و وحدت بیشتر ملت ما در برابر دشمنان کینه توز و بی منطق شد.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری به نقل از ایرنا سیدعلیرضا آوائی به همراه مدیرکل تعزیرات حکومتی خوزستان پیش از ظهر روز سه شنبه در جریان عیادت از مجروحان حادثه تروریستی اهواز در بیمارستان سرلشگر شهید مسعود منفرد نیاکی در سخنانی ضمن تسلیت این حادثه شوم تروریستی افزود: حضور یکپارچه و پرشور مردم فداکار ، مومن و بابصیرت خوزستان در آیین تشییع پیکر مطهر شهدای این حادثه برای دشمنان و دوستان جمهوری اسلامی ایران درس آموز و عبرت انگیز بود.
وی ضمن تسلیت به خانواده های شهدای این حادثه هولناک تروریستی افزود: قساوت دشمنان این مرز و بوم و افراد فریب خورده تروریستی که تحت تاثیر تبلیغات سوء بدخواهان قرار گرفتند این عملیات کور و ضدانسانی را رقم زدند.
وزیر دادگستری بیان کرد: ملت ایران 40سال است با توطئه ها و ترورهای کور ، بی هدف و جنایتکارانه دشمنان و بدخواهان ملت رو به رو هستند و به خوبی می دانند که سرمنشاء این جنایات و تبهکاری ها از ناحیه چه کسانی می باشند.
آوائی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران پاسخ قاطع و کوبنده این جنایات را که سرشار از بی رحمی و قساوت بود خواهد داد.
وی از حامیان دروغین حقوق بشر خواست از حمایت تروریست های جانی که در برخی کشورهای اروپایی ساکن هستند دست بردارند و آنان را تحویل قانون و عدالت دهند.
آوائی در جریان عیادت از مجروحان حادثه تروریستی اهواز، در جریان روند درمانی آنان قرار گرفت و برای شفای عاجل آنان دعا کرد.
در جریان تهاجم تروریست ها که در 31شهریور ماه که مصادف با نخستین روز از هفته بزرگداشت دفاع مقدس در اهواز بود 24نفر شهید و 68نفر مجروح شدند.
41 نفر از مجروحان این حادثه تروریستی از بیمارستان ها مرخص شدند.
آیین تشییع پیکر 24شهید این حادثه تروریستی روز دوشنبه با حضور جمعی از مقامات ارشد کشوری و لشگری و مردم مومن و شهیدپرور خوزستان و در میان حزن و اندوه خانواده های معظم شهدای برگزار شد.
پیکر 12 شهید والامقام برای تشییع و تدفین به شهرهای خرم آباد، بهبهان، دزفول، گتوند، باغملک، رامهرمز و مسجدسلیمان انتقال یافتند.


Powered by Tetis PORTAL